Ketvirtadienį „Init TV“ rodytas reportažas, kuriame teigta, kad korupciją ir nepotizmą Kalėjimų departamente demaskavusi R. Kazėnienė patiria spaudimą siekiant išvaryti ją iš einamų pareigų.

R. Kazėnienės aiškinimu, korupcijos istorijoje atsidūrusios bendrovės „Niklita“ vadovo žmona Ingrida Kuktienė toliau dirba su R. Kazėniene tame pačiame Kauno tardymo izoliatoriuje ir galimai disponuoja visa informacija, kuri naudinga kalinių maitinimo konkursus ir toliau sėkmingai tebelaiminančiai jos šeimai.

R. Kazėnienė tikino, kad I. Kuktienė ją skundžia Kalėjimų departamentui ir daro psichologinį spaudimą kitiems pavaldiniams.

Teismas neginčijama nutartimi yra pripažinęs, kad I. Kuktienė nedeklaravo savo vyro įmonės, kuri dalyvauja Kalėjimų departamento viešuosiuose pirkimuose. Už tai I. Kuktienė buvo įspėta. Tačiau, teigia R. Kazėnienė, I. Kuktienės vyro įmonė ir toliau sėkmingai laimi su kalinių maitinimu susijusius viešuosius pirkimus.

Po to, kai R. Kazėnienė atskleidė korupcijos ryšius Kalėjimų departamente, atsistatydino Kalėjimų departamento direktorė Živilė Mikėnaitė. Po institucijų atlikto tyrimo atleistas Kauno tardymo izoliatoriaus vadovas Edvardas Kviatkauskas.

R. Kazėnienė skunde Specialiųjų tyrimų tarnybą informavo apie neskaidrius vykdomus pirkimus.