Kaip teigiama savivaldybės pranešime, susitikime aptartas būsimas Šventojo Tėvo vizitas į Vilnių rugsėjo 22 dieną: eismo organizavimo klausimai, gyventojų srautų valdymo vizito metu klausimas, kiti organizaciniai reikalai.

Popiežius Pranciškus Lietuvoje lankysis rugsėjo 22-23 dienomis. Šeštadienio, rugsėjo 22 dienos popietę, popiežius susitinka su Lietuvos jaunimu, o sekmadienį, rugsėjo 23 dieną, aukos mišias Lietuvos žmonėms Kaune.

„Popiežiaus vizitas yra puiki galimybė Lietuvai ir Vilniui priminti apie save visam pasauliui. Tai – puiki žinia, ir puiki miesto reklama. Parodysime Vilnių iš geriausios pusės, o vizitui pradedame ruoštis jau dabar“, - susitikime kalbėjo Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Tikslią vizito programą Šventasis Sostas paskelbs liepos pabaigoje – rugpjūčio pradžioje, tačiau jau dabar žinoma, kad savo vizito metu Popiežius judės papamobiliu vaizdingiausiomis Vilniaus vietomis, vilniečiai galės pamatyti jį gyvai. Net ir neužsiregistravę iš anksto vilniečiai galės visiškai nemokamai stebėti tam tikrus vizito renginius.

Šventasis Tėvas Vilniuje susitiks su Prezidente, Daukanto aikštėje pasveikins susirinkusiuosius, melsis Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos, koplyčioje, aplankys buvusį KGB kalėjimą ir prisimins okupacijų aukas, skirs laiko susitikimams su kunigais, vienuoliais, seminaristais.

Sostinėje popiežiaus Pranciškaus vizito metu lankysis apie 200 žurnalistų iš viso pasaulio, vien tik su popiežiumi atvyksta 75 žurnalistų delegacija.