Tęsiame tradiciją ir kviečiame net dvyliktus metus iš eilės rinkti dailiausią jų – skelbiame gražiausios Lietuvos eglės rinkimus. Juose dalyvauja 10-ies didžiausių Lietuvos miestų puošmenos.

Panašu, kad šiemet tai padaryti nebus itin lengva. Žaliaskarės papuoštos išradingai ir skirtingai – vienos jų lemputėmis apgobtos it skraiste, ant kitų nepagailėta netradicinių spalvų papuošimų, galima aptikti dekoruotą ir Lietuvos trispalve, ir trapiais it šerkšnas ar voratinklis žaisliukais.

Kviečiame pasigrožėti didžiausių Lietuvos miestų kalėdinėmis puošmenomis ir atiduoti savo balsą už labiausiai patikusį kūrinį. Tik Jūsų balsai nulems, kurio miesto eglė bus karūnuota gražiausia.

Praėjusiais metais iš viso sulaukta beveik 70 tūkst. skaitytojų balsų. Galiausiai dailiausiu medžiu pripažinta Vilniaus puošmena – ji nurungė net šešerius metus iki tol triumfavusią Kauno eglę. Kaip manote, kas šiemet sostinės eglei galėtų mesti iššūkį?

Savo nuomonę galite išreikšti iki gruodžio 22 d. 12 val. Gražiausią eglę paskelbsime prieš pat Kalėdas.

Atkreipiame dėmesį, kad balsavimas yra ribojamas pagal IP. Balsuokite, komentuokite ir padėkite nulemti metų eglės rinkimus – svarbus kiekvienas balsas!

DELFI atsiprašo gyventojų iš tų miestų ir miestelių, kurių eglės balsavime nedalyvauja – kaip ir kasmet Jūsų verdikto lauks tik 10 didžiausių Lietuvos miestų eglės. Jei manote, kad nugalėtojos šiame balsavime nėra ir turite geresnį pasiūlymą, jį su nuotrauka siųskite el. paštu pilieciai@delfi.lt (su prierašu „Gražiausia eglė“). Čia bus organizuojamas Alternatyvus gražiausios Lietuvos eglutės konkursas.