Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad A. Mažrimas per metus Vilniaus ir Klaipėdos kazino buvo pralošęs 300 tūkst. litų. A. Verygos atstovė spaudai Lina Bušinskaitė-Šriubėnė sako, kad ministrui ši istorija buvo žinoma, buvo nutikusi seniai ir su tuo susijusios problemos yra išspręstos, tačiau A. Mažrimas visgi nusprendė trauktis.

„Tai yra labai sena istorija, nutikusi dar 2008 m. Taip, tas žmogus tikrai turėjo problemų dėl priklausomybių azartiniams lošimams, bet jos šiai dienai, mūsų žiniomis, yra išspręstos, ir jis sėkmingai be jų gyvena. 2009 m. dėl šių žiniasklaidoje minimų faktų buvo atliktas tyrimas, kurį atliko Klaipėdos finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos skyrius, ir to tyrimo metu nebuvo nustatyta jokių finansinių pažeidimų“, - sako L. Bušinskaitė-Šriubėnė.

Pasak jos, Sveikatos apsaugos ministras šių metų pradžioje dėl visų patarėjų, tarp jų ir A. Mažrimo, kreipėsi į specialiąsias tarnybas, ir nebuvo nurodyta jokių aplinkybių, dėl kurių jis negalėtų dirbti Valstybės tarnyboje.

„Sprendimas trauktis yra visiškai asmeninis A. Mažrimo apsisprendimas, kurio argumentas labai paprastas: jei jo praeitis kam nors kelia abejonių, ji gali trukdyti dirbti kitiems, būtų keliami nereikalingi skandalai, nereikalingos abejonės viešoje erdvėje, o tai neabejotinai trukdytų visos komandos darbui. Žmogus jaučia atsakomybę, pareigą ir nenorėdamas, kad tie dalykai vyktų, savo apsisprendimu pirmadienį anksti ryte atėjęs į darbą įteiks prašymą ministrui", - teigia L. Bušinskaitė-Šriubėnė

A. Mažrimas ministrui patarinėjo antikorupcijos klausimais. Į Seimą jis kandidatavo su „Tvarkos ir teisingumo“ partija.