Šeštadienį vykusiame III po atkūrimo Tautininkų sąjungos suvažiavime šios politinės jėgos iniciatorius ir buvęs partijos pirmininkas Julius Panka išrinktas vicepirmininku.

Kaip ELTĄ informavo J. Panka, į partijos pirmininko pareigas skyriai buvo iškėlę 6 kandidatus: žurnalistą Ričardą Čekutį, Užupio Respublikos premjerą Sakalą Gorodeckį, politologą Marių Kundrotą, buvusį „Klaipėdos naftos" įmonės direktorių Petrą Pareigį, Nepriklausomybės akto signatarą, ekonomikos mokslų daktarą A. Rudį ir J. Panką. Po vidinių diskusijų ir pozicijų derinimų J. Panka, M. Kundrotas ir R. Čekutis atsiėmė savo kandidatūras A. Rudžio naudai.

Audrius Rudys

Suvažiavime taip pat nuspręsta pakeisti partijos pavadinimą į Lietuvių tautininkų sąjungą, nes, anot J. Pankos, sąjunga save kildina iš tarpukariu veikusios Lietuvių tautininkų sąjungos ir pribrendo laikas atstatyti istorinį jos pavadinimą. Sąjungos kryptis, programinės nuostatos ir vertybės nesikeis, Tautininkų sąjunga ir toliau veiks taip, kad savo vertybes galėtų įgyvendinti rinkimų keliu patekusi į Seimą.

Suvažiavime patvirtintos programinės tezės, su kuriomis Tautininkų Sąjunga dalyvaus 2016 metų Seimo rinkimuose.