M. Majauskas patvirtino, kad jo tėtis mirė pirmadienį, tačiau atsisakė pateikti platesnį komentarą.

„Taip, mano tėtis mirė pirmadienį“, - sakė politikas.

Vilniaus policijos pareigūnai ir medikai pirmadienį gavo iškvietimą į Asiūklių gatvę. Pranešta, kad nuaidėjo šūvis.

Policija ir medikai buvo iškviesti apie 8.35 val. Pranešta, kad vyras iš nenustatyto ginklo persišovė galvą. Vyras buvo išvežtas į ligoninę, tačiau jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

1954 m. gimęs V. Majauskas ilgus metus dirbo audinių gamybos įmonėje „Audėjas“, vėliau ėjo „Vilniaus baldų“ generalinio direktoriaus pareigas, buvo investicijų bendrovės „Nordic Investicija“ prezidentas, vadovavo HOLD Finance įmonėms bei dirbo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

Jis buvo puikiai pažįstamas ir šalies sporto bendruomenei – iki 2013 metų jis ėjo Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos (LŠPF) prezidento pareigas.

Iš DELFI sužinojęs apie ilgamečio bendražygio mirtį, LŠPF generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas griebėsi už galvos.

„Netikiu, kad jis nusišautų. Viktoras – stiprus vyras, lyderis. Mes puikiai sutarėme, pas jį namuose darydavome trenerių susirinkimus. Visi jį gerbėme, jis buvo šaunuolis“, – prisiminė V. Kalininas.

Paskutinį kartą su V. Majausku jis teigė kalbėjęs prieš du mėnesius – buvęs prezidentas tuomet prašė į jaunųjų sostinės penkiakovininkų grupę priimti savo draugo atžalą.

„Viktoras sakė, kad nusprendė šiek tiek pagyventi savo malonumui, pailsėti. Dar siūliau jam grįžti į federaciją, tapti viceprezidentu, bet jis nenorėjo“, – paskutinį pokalbį nupasakojo V. Kalininas.

Iš LŠPF vadovo posto V. Majauskas pasitraukė pats, savo sprendimą paaiškinęs federacijos viduje kilusia trintimi ir spaudimu prieš 2013-aisiais vykusius Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidento rinkimus. V. Majauską tuomet pakeitė verslininkas Vaidas Barakauskas.

DELFI reiškia nuoširdžią užuojautą artimiesiems.

Pagalbos telefonai:

Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linija
Budi savanoriai konsultantai
8 800 28888 I-VII
visą parą
Vaikų linija
Budi savanoriai konsultantai, profesionalai
116 111 I-VII
11:00 - 21:00
Linija Doverija (parama teikiama rusų kalba)
Budi savanoriai konsultantai. Pagalba skirta paaugliams ir jaunimui.
8 800 77277 I-V
16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linija
Budi profesionalai, savanoriai konsultantai
8 800 66366 I-VII
10:00 - 21:00
Vilties linija
Budi profesionalai, savanoriai konsultantai
116 123 I-VII
visą parą

Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.

Emocinė parama internetu

„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per dvi dienas
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/internetasAtsako per dvi dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per tris darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per tris dienas

Krizių įveikimo centre (Giedraičių 60 A, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00

Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt