Kaip pažymėjo priesaikas priėmęs laikinasis Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas, nuo šios akimirkos jie įgijo visas tautos atstovo teises.

Paskelbta, jog S. Brundza prisijungė prie „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos, A. Lydeka - prie Liberalų sąjūdžio frakcijos.

A. Lydeka Seime pakeitė į Europos Parlamentą išrinktą Liberalų sąjūdžio atstovą Petrą Auštrevičių, verslininkas S. Brundza - per apkaltą iš parlamento pašalintą „Drąsos kelio“ atstovę Neringą Venckienę.

A.Lydeka į parlamentą pateko su Liberalų sąjūdžio rinkimų sąrašu. Jis Seimo nariu jau yra buvęs tris kadencijas, nuo 2000 iki 2012 metų, kuomet per rinkimus spalį liko pirmas po brūkšnio.

S. Brundza į Seimą pateko pagal „Drąsos kelio“ partijos kandidatų sąrašą. Ši vieta priklausė kandidatų sąraše aukščiau už S. Brundzą buvusiam M. Romerio universiteto profesoriui Gintarui Aleknoniui, bet jis dirbti parlamente atsisakė.

Birželio 19 dieną Seimas per apkaltą panaikino daugiau kaip metus parlamente nesirodžiusios N. Venckienės mandatą. Šis sprendimas priimtas Konstituciniam Teismui paskelbus, kad neatlikdama savo tiesioginių pareigų N. Venckienė šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė priesaiką.