Darželinukams išdalinti saldainių rinkiniai, papuošti P. Gražulio atvaizdu: parlamentaras iliustracijoje persikūnijęs į superherojų, šalia puikuojasi ir jo pamėgtas šūkis "Už Lietuvą, vyrai!".

Kalėdinės dovanėlės nuotrauka socialiniame tinklalapyje "Facebook" pasidalinusi gargždiškė Rita Gudė teigė, kad dėl šios dovanos susisiekė su darželio "Gintarėlis", kurį lanko jos vaikas, direktore. Anot įstaigos vadovės, P. Gražulio dovanėlės visam rajonui buvo dalinamos už dyką, todėl niekam nekilo mintis jų atsisakyti.

"Pernai tiesiog iš Kalėdų Senelio rankų vaikams buvo duodami saldainiai su P. Gražulio pavarde. Šiemet - dalinami papildomai, ir kas baisiausia, visiškai nepasitarus su tėvais. Motyvas - už dyką, nieko mokėti nereikia. Pridėtų etikečių "Už Lietuvą, vyrai" darželio direktorė nematė ir dėl to labai apgailestauja. Kai pasiūliau direktorei pasielgti principingai, ji susimąstė ir sakė svarstys dėl kitų metų", - sakė darželinukės mama.

Pasak R. Gudės, mažųjų tėvai buvo pasipiktinę, tačiau nieko padaryti negalėjo, nes saldainiai vaikams jau buvo įteikti.

"O jei grąžins vienas kitas - tai iki paties Gražulio ir nenueis. Toks skandalingas žmogus kaip P.Gražulis tiesiog niekaip nedera prie vaikų darželių ir įstaigai daro gėdą. Nemačiau, kad kas nors dėl to būtų patenkintas", - sakė ji.

P. Gražulio įvaizdžio dalimi tapęs šūkis "Už Lietuvą, vyrai!" nuskambėjo liepą sostinėje vykusių homoseksualų eitynių "Už lygybę" metu. Tuomet P. Gražulį sulaikė policija.

Pats Seimo narys Eltai sakė, kad kalėdinės jo dovanos šio krašto vaikams - sena tradicija, o kiek išdalinta dovanų, jis esą neskaičiuojąs.

"Kiek yra vaikučių, tiek ir dovanėlių", - sakė "tvarkietis".

Klausiamas, iš kokių lėšų buvo nupirktos dovanos vaikams, P. Gražulis neslėpė, kad tam buvo naudojamos ir parlamentinei veiklai skirtos lėšos.

"Yra parlamentinės, yra kolegų (lėšos - ELTA), mūsų partijos nariai susideda visi bendrai ir padarome tokią gražią šventę", - kalbėjo P. Gražulis.

"Gražiu" jis vadino ir ant saldainių dėžutės esantį savo šūkį.

"Taip, "Už Lietuvą, vyrai", labai gražu", - neabejojo parlamentaras.

P. Gražulis sakė, kad finansiškai prie dovanų pirkimo prisidėję kolegos nesipriešina, kad ant saldainių puikuotųsi būtent jo veidas. Tiesa, ant dovanėlės nurodoma, kad kalėdinius sveikinimus perduoda ne tik P. Gražulis, bet ir jo bendrapartietis Seimo narys Sigitas Karbauskas.

Ar atsiranda nepageidaujančių "politinių" saldainių, P. Gražulis teigė nežinąs.

"Tuo rūpinasi ir saldainius dalina mano patarėjai", - teigė jis.