P. Gražulis reikalauja, kad tarybos nario mandatų atsisakytų rajono vicemeras Kęstutis Cirtautas bei "Tvarkos ir teisingumo" partijai priklausantis Alfredas Šiaulys.

Netrukus po savivaldos rinkimų jiems perbėgus į socialdemokratų ir konservatorių stovyklą, iš rajono mero posto buvo išverstas P. Gražulio partijos kolega Sigitas Karbauskas, o partijos "Tvarka ir teisingumas" nariai buvo išstumti į opoziciją.

Iš likusių penkių į teisiamųjų suolą pasiųstų konservatorių P. Gražuliui pakaktų tik viešo atsiprašymo, tačiau šmeižtu apkaltinti rajono politikai nesijaučia prasikaltę.

14 rajono valdančiajai daugumai priklausančių politikų į aikštingo Seimo nario nemalonę pateko po to, kai 2011-ųjų spalį išplatino atvirą laišką savivaldybės tarybos partijos "Tvarka ir teisingumas" frakcijai, kuriame viešai buvo pateikta P. Gražuliui neparankių klausimų apie nutylėtą jo biografijos laikotarpį, sąsajas su bendrove "Judex" ir esą nešvarų politikavimą.

P. Gražulis tai įvertino kaip šmeižtą. Su "tvarkiečius" esą išdavusiais politikais P. Gražulio taikos pasirašymo sąlyga griežta - jeigu perbėgėliai neatsisakytų rajono tarybos narių mandatų, konservatoriai juos privalėtų pašalinti iš valdančiosios daugumos. Dėl to sugriūtų dabar vieno balso persvarą turinti valdančioji dauguma, tačiau, P. Gražulio įsitikinimu, ją būtų galima sudėlioti ir kitaip.