Kaip ir kiekvienoje šventėje, bus daug muzikos, pramogų, šventinio šurmulio. Tęsiant gražias kultūrinių mainų tradicijas tarp Vilniaus ir Gdansko, šiomis dienomis bus pristatomos Gdansko kultūros dienos Vilniuje.

Šventinėje programoje dalyvaus Gdansko miesto meno kolektyvai ir koncertuos tautinių bendrijų - žydų, karaimų, totorių, lenkų, rusų, vokiečių ir lietuvių atstovai, koncertinėje programoje dalyvaus svečiai iš Graikijos, Baltarusijos ir Ukrainos, gros populiarios muzikos grupės.

Pirmą kartą mugės metu debiutuos jaunimo muzikos grupių festivalis ,,B- 34,4”. (Būtent tiek kilometrų yra nuo Vilniaus iki Baltarusijos).

Tautų mugėje tikimasi sulaukti daugiau nei 200 amatininkų. Kaimynai latviai ir lenkai turės savo atskiras ekspozicines zonas. Gurmanus lepins septynios užeigos - viena iš Gdansko, kuriose bus puiki proga paragauti įvairių tautų patiekalų. Šeštadienį vyks grilio konkursas - ARVI kalakutų fiesta, kurioje dalyvaus penkios dvimiesčio Vilnius-Kaunas komandos.

Pagal įvairių tautų senovines receptūras edukacinės programos dalyviai - kulinarinio paveldo meistrai virs ir lankytojus vaišins skaniausiomis uogienėmis - galima sakyti vyks Tautų mugės uogienių festivalis. Visi - dieli ir maži mugės lankytojai, galės ne tik paragauti skanumynų, pasivaišinti šviežiomis sultimis, bet ir sužinoti naujų tautinio kulinarinio paveldo receptūrų bei gamybos subtilybių.

Šeštadienį Lukiškių aikštės teritorijoje vyks senovinės auto-, mototechnikos paroda, kurią rengia Amerikietiškų automobilių klubas V8. Laukiama apie 50 senovinės technikos eksponatų iš Lietuvos ir kaimynių šalių. O vakarop, apie 20 val., visi galės stebėti reginį „Devynios Vilniaus ugnys". Jūsų dėmesio lauks M.Grušo, K.Musteikio, K.Venslovo, R.J.Belevičiaus sukurtos skulptūros. Projekte dalyvaus grupė „Atalyja", poetas Julius Keleras ir pirotechnikų grupė „Blikas".

Pirmą kartą Tautų mugės organizatoriai įsteigė Padėkos prizus - stiklo kriaušes, kurias išliejo žemaitis Vygantas Paulauskas. Pirmieji mugės apdovanojimai atiteks vienam iš meno kolektyvų, rėmėjų, amatininkų ar virtuvės meistrų, sugebėjusių geriausiai atspindėti daugianacionalinio Vilniaus rudenėjančią dvasią.