Balandžio 5-ąją rengiamame neeiliniame Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje ketinama teikti nutarimo projektą E.Pranevičių atleisti iš pareigų netekus politinio pasitikėjimo.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai E.Pranevičiui yra pateikę įtarimus dėl galimo kyšininkavimo.

Įtariama, kad savivaldybės administracijos direktorius iš Radviliškio rajono daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros administravimą atliekančios bendrovės vadovo už tai, kad Radviliškio rajono savivaldybė neperleistų daugiabučių namų administravimo funkcijos kitai bendrovei, kaip kyšį priėmė nemokamą kelionę į tarptautinę aplinkos apsaugos parodą Paryžiuje.

Jis taip pat įtariamas piktnaudžiavimu tarnyba, pasikėsinimu sukčiauti ir dokumentų klastojimu vykdant vieno iš Radviliškio Kultūros centro pastatų rekonstrukciją.

E.Pranevičius šešiems mėnesiams yra nušalintas nuo pareigų.

Anksčiau Radviliškio mero pareigų neteko Antanas Čepononis. Jis taip pat yra įtariamasis STT Šiaulių valdyboje atliekamuose ikiteisminiuose tyrimuose dėl galbūt neskaidrios Radviliškio miesto kultūros centro vieno iš pastatų rekonstrukcijos, Radviliškio rajono Šaukoto Švč. Trejybės bažnyčios restauravimo ir Radviliškio miesto Eibariškių gyvenamųjų namų kvartalo Obelėlės gatvės rekonstravimo darbų.