Įstaigos direktorius, A.Zuoko įkurtos partijos "Taip" pirmininko pavaduotojas Edgaras Stanišauskas, iš savivaldybės prašo 36 tūkst. litų.

Už šiuos pinigus, kaip teigiama prašyme, bus sutvarkytos buvusioje gamykloje "Lituanica" esančios patalpos, kuriose galės dirbti menininkai.

Kauno merą Andrių Kupčinską, anot dienraščio, nustebino tai, kad prašoma lėšų tarsi už katę maiše. Pasak jo, svarstyti, ar skirti pinigų būtų lengviau pamačius realius viešosios įstaigos "Azzara" darbus.

"Mes, be abejonės, palaikome "Fluxus ministerijos" įsteigimą, tačiau norime, kad tai būtų ilgalaikis, kryptingas projektas. Deja, pinigų prašantys iniciatoriai patalpas žada nuomoti tik metus, o paskui iškeliauti į Klaipėdą", - sakė A.Kupčinskas.

Jo teigimu, būtų gerai, jei dėl planų įsteigti laikinąją "Fluxus ministeriją" Kaune nuomonę pareikštų miesto menininkai.

Paramos prašanti "Azzara" teigia planuojanti per metus Kaune surengti 120 koncertų, 70 įvairaus pobūdžio parodų, 40 mėgėjiškų ir profesionalių teatro popiečių, 40 nemokamų šokių pamokų vakarų.

A.Zuokas BNS sakė, kad "Fluxus ministerija" Kaune duris turėtų atverti kovą.