Pasak Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) rinkimų štabo vadovo Valentino Stundžio tikrai apsispręsta dėl bendro konservatorių, liberalų, valstiečių liaudininkų ir socialliberalų sąrašo Pagėgiuose, kur rinkimus nuolat laimi partija "Tvarka ir teisingumas".

Anot jo, kalbėta ir apie bendrus kelių partijų veiksmus Šalčininkų bei Vilniaus rajonuose, kur populiariausia politinė jėga yra Lietuvos lenkų rinkimų akcija, nuolat laiminti daugiausia mandatų.

V.Stundžio teigimu, bent jau Šalčininkuose partijos kolegoms rekomenduota eiti atskiru sąrašu. Tuo metu dėl bendro sąrašo Vilniaus rajone derasi trijų partijų atstovai - konservatoriai, liberalcentristai ir liberalsąjūdininkai.

"Skyriaus nariai palaiko vienijimosi idėją", - sakė TS-LKD Vilniaus rajono skyriaus pirmininkas Jonas Vasiliauskas.

Dabartinėje Vilniaus rajono taryboje konservatoriai turi dvi vietas, liberalai - nė vienos.

Liberalų sąjūdžio rinkimų štabo vadovas Šarūnas Gustainis sakė, kad, be koalicijos Vilniaus rajone, jų partija svarsto vieningo kandidatavimo galimybę Vilkaviškio rajone bei Neringoje.

"Vilkaviškio taryboje absoliučią daugumą turi socialdemokratai, kartu su liberalcentristais mėgintume sudaryti jiems atsvarą", - teigė štabo vadovas.

Neringoje prie liberalų prisidėtų dar ir Tautos prisikėlimo partijos atstovai. Teigiama, kad vienas jos lyderių buvęs Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas ketina siekti Neringos mero kėdės.
Alytaus rajone ketina kooperuotis liberalcentristai ir valstiečiai liaudininkai.