Prieš renginį įvairios įmonės ir fiziniai asmenys buvo paaukoję daugiau kaip 96 tūkstančius litų. Per labdaros vakare vykusį meno dirbinių aukcioną, kurį tradiciškai globojo miesto mero žmona Jurgita Kupčinskienė, paaukota daugiau kaip 22 tūkstančiai litų, o visa surinkta suma siekė 119 710 litų. Pernai vykusio labdaros vakaro metu buvo paaukota 100 tūkstančių litų.

Vakaro dalyvius pasveikino Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius. Aukcioną šmaikščiai vedė aktorius ir režisierius Andrius Žurauskas. Meno dirbinių įsigijo meras su žmona, dosniai aukojo Visvaldas ir Irena Matijošaičiai, Seimo narys Rimas Antanas Ručys, verslininkas Ovidijus Narbutaitis, gydytojas Juozas Belickas. Meno dirbinius menininkai ir galerijos labdaros aukcionui dovanojo.

Labdaros vakaro svečiai galėjo mėgautis muzika, buvo šokami viduramžių šokiai, demonstruojami tų laikų rūbai. Vakaro svečiams kartu su Kauno styginių kvartetu koncertavo operos solistas Edgaras Montvidas, kurio kelias į didžiąją sceną prasidėjo būtent Kaune. E. Montvidas, Kalėdas sutikęs pas tėvus Kaune, dovanojo savo pasirodymą, honorarą skirdamas labdarai. Po aukciono į šokių aikštelę pakvietė Kauno bigbendas.

Šiemet prie labdaros vakaro prisijungė ir moterų klubas „Ad Astra“, kuris paprašė padėti rinkti lėšas neišnešiotų naujagimių lovelei įsigyti.