Ženkliai sumažėjus nusikalstamumui, Pilaitė ir Paneriai praeitą mėnesį tapo saugiausiais Vilniaus rajonais. Lapkritį Pilaitės seniūnijoje 10 tūkst. gyventojų teko 6,5 nusikaltimo (spalio mėnesį - 13,5), Paneriuose - 7,09 nusikaltimo (spalį - 16,7). Kaip paprastai, viena saugiausių seniūnijų išliko Lazdynai, kur buvo užregistruota 7,1 nusikaltimo 10 tūkst. gyventojų (spalį - 8,2).

Pastaruoju metu vis mažėja nusikaltimų skaičius ir Senamiestyje. Nors šis rajonas, pritraukiantis daugiausia vilniečių ir sostinės svečių, dar vis kelia nemaža problemų, bendromis savivaldybės ir policijos pastangomis nusikalstamumą jau pavyksta sumažinti. Spalio mėnesį čia buvo užregistruota 52,5 nusikaltimo 10 tūkst. gyventojų, lapkritį - 49,7. Tai, kad nusikalstamumas šiame rajone sumažėjo, buvo pastebima ir Senamiesčio gatvėse. Per visą mėnesį Senamiestyje esančiose M. Daukšos, Didžiojoje, Gėlių ir Sodų gatvėse nebuvo užregistruotas nė vienas nusikaltimas.

Remiantis policijos duomenimis, kiti mažiau saugūs sostinės rajonai lapkritį buvo Naujamiestis, Naujininkai ir Šnipiškės. Juose 10 tūkst. gyventojų buvo užregistruota atitinkamai 27,5, 23,2 ir 21,4 nusikaltimo.

Nesaugiausios gatvės lapkričio mėnesį buvo Kalvarijų ir Žirmūnų. Per mėnesį jose užregistruota atitinkamai 21 ir 20 nusikaltimų, iš kurių po 13 nusikaltimų buvo vagystės.

Tačiau net keturiolikoje miesto gatvių nebuvo užregistruota nė vieno nusikaltimo. Be minėtų keturių Senamiesčio gatvių, saugu buvo A. Goštauto, Lukiškių, Gerosios Vilties, Skroblų, Panevėžio, Debesijos, Ukmergės, Sausio 13-osios, Justiniškių gatvėse ir Viršuliškėse esančioje Laisvės prospekto dalyje.

Kas mėnesį vilniečiams pateikiama informacija apie saugumą miesto gatvėse ir seniūnijose - Vilniuje vykdomos programos "Saugus miestas" dalis.