Vakarinės NBC laidos vedėjas tarsi pasakė, jog lietuvių ir danų karių yra ne tiek jau daug, kad sumenktų JAV sąjungininkų pajėgos posttotalitarinėje arabų šalyje.

„Danija ir Lietuva paskelbė ketinančios išvesti savo kariuomenės dalinius iš Irako. Ko gero, Danija ir Lietuva tai ruošiasi daryti tą pačią dieną, kad visi vyrukai galėtų grįžti tuo pačiu automobiliu“, – pašmaikštavo C. O`Brienas.

Beje, keliomis dienomis anksčiau už šį pokštą apie Lietuvos karius C. O`Brienas patraukė per dantį JAV prezidentą George`ą W. Bushą: esą aplinkos tarša staiga susirūpinęs šalies vadovas vis viena neišlipa iš milžiniško ir daug degalų ryjančio prezidentinio lėktuvo „Air Force One“.

„Prezidentas Bushas šiandien (vasario 22 d. – lrt.lt) išskrido į Šiaurės Karoliną aptarti idėją dėl dujų vartojimo mažinimo. Geriausias Busho sumanymas būtų neskristi su savo „Air Force One“ į Šiaurės Karoliną“, – rėžė humoristas.

C. O`Brienas šią savaitę taip pat pajuokavo ir dėl žinomos Holivudo aktorės Angelinos Jolie užimtų visuomeninių pareigų.

„Angelina Jolie stoja į prestižinę Užsienio reikalų tarybą. Drauge Kofi Annanas (buvęs Jungtinių Tautų sekretorius – lrt.lt) sukurs Laros Croft vaidmenį filme „Kapų plėšikė 3“, – juokavo pokštininkas.

Šis JAV televizijos veikėjas yra nuo 1993 m. rodomos laidos „Vėlus vakaras su O`Brienu“ vedėjas, preistižinių „Emmy“ apdovanojimų laureatas, jis buvo vaizduojamas patį save vienoje garsaus animacinio serialo suaugusiems „Simpsonai“ serijoje.