Šiais metais Sičio klubą į priekį ves ketvirtai kadencijai perrinktas Marius Raugalas, BT Group telekomunikacijų kompanijoje dirbantis skaitmeninės rinkodaros ir klientų patirties specialistas. Taip pat balsavimo metu išrinkti nauji valdybos nariai: finansų specialistai Gediminas Kiveris ir Giedrius Daubaris, teisininkė Giedrė Doig bei programuotojas Maksim Solovjov. LR ambasadorius JK Renatas Norkus iškilmingai paskelbtas LCLC garbės nariu.

„Pakvietimas tapti LCLC garbės nariu įpareigoja mane tęsti tamprų Ambasados ir klubo bendradarbiavimą, įgyvendinant prasmingas iniciatyvas, tokias kaip JK lietuvių įsitraukimo į Lietuvos gyvenimą stiprinimas, prisidėjimo prie Lietuvos gerovės kūrimo ir konkurencingumo didinimas, grįžimo į Lietuvą skatinimas”, - teigė R. Norkus.

„Džiaugiamės, kad LCLC tampa vis atviresnis ne tik tradicinių Sičio profesijų, tokių kaip finansų ir teisės, bet ir įvairių kitų verslo specialybių atstovams, Londone dirbantiems lietuviams profesionalams. Šiemet klubas jau gali didžiuotis net 80 narių, iš kurių pusė prisijungė per pastaruosius trejus metus.

JK lietuvių bendruomenę dažnai įvairiose diskusijose atstovaujantis LCLC 2018 m. sėkmingai įgyvendino ne tik socialinius, tačiau ir profesinius bei labdaringos veiklos tikslus.

Organizuoti profesiniai renginiai sulaukė palaikymo ne tik JK lietuvių bendruomenės tarpe, tačiau ir palankių atsiliepimų spaudoje Lietuvoje. Tarp įsimintinesnių – diskusija apie Lietuvos valstybės valdomų įmonių nepriklausomų valdybos narių vaidmenį bei Lietuvių profesionalų klubų suvažiavimas Dubline.

Praėjusiais metais buvo tęsiami projektai bendradarbiaujant su Lietuvos „Caritas” organizacijos dienos centrais – jų vaikams suorganizuotos jau tradicija tampančios Mamos ir Tėčio dienų šventės, Kalėdinis boulingas bei nauja iniciatyva „Pasimatuok profesiją”.

Didelis dėmesys skirtas edukacinėms moksleivių programoms Lietuvoje. Klubas prisidėjo prie „Lietuvos Junior Achievement” vaikų vasaros verslumo stovyklos įsteigdamas net penkias stipendijas – kelialapius į stovyklą, įsteigė nominaciją-prizą geriausiai komandai moksleivių verslumo mugėje, bei dvi stipendijas pažangiems jaunuoliams visus metus dalyvauti „Nacionalinės Moksleivių Akademijos“ programoje.
Verta paminėti „LT Big Brother” projektą, kuris LCLC narių iniciatyva 2009 m. buvo pradėtas Londone. Tai pirma ir kol kas vienintelė savanoriška profesinės mentorystės programa lietuviams visame pasaulyje. Jos tikslas – suporuoti įvairiose profesinėse srityse įsitvirtinusius lietuvius profesionalus su perspektyviu, visame pasaulyje studijuojančiu ar karjerą pradedančiu Lietuvos jaunimu, ir taip paskatinti mentorius neformalaus bendravimo būdu pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su jaunesniąja karta. Projektas jau mini savo veiklos dešimtmetį. Šia proga Vilniuje buvo surengti dešimtmečio apdovanojimai labiausiai nusipelniusiems projekto organizatoriams ir dalyviams.
Klubo prezidentas pastebėjo, kad nors LCLC prieš dvylika metų įsteigtas JK sostinėje Londone, stiprinamas ryšys ne tik su šioje ir kitose užsienio šalyse veikiančiais lietuviais profesionalais, tačiau ir grįžusiais į Lietuvą. Šiemet Vilniuje pradėti organizuoti reguliarūs klubo alumni susitikimai. „Tikimės, kad Lietuvoje stiprėjantis LCLC alumni tinklas padės kurti dar tampresnius ryšius su Lietuva”, - sakė M. Raugalas.