Paramos organizacija “United Lithuanian Promotions Ltd”, įkurta 2011 metais, vėl pristato labdaros renginį Londone. Pernai rudenį įvykusių pirmųjų “Hand in Hand” labdaros renginių Londone bei Kaune tikslas buvo įvykdytas su kaupu. Projekto metu surinktų lėšų užteko ne tik Kauno klinikinės ligoninės Vaikų ligų II-ojo skyriaus dviejų palatų atnaujinimui, bet ir kompiuterių klasės-bibliotekėlės įrengimui.

Projektu patenkinti liko ne tik labdaros gavėjai, bet ir renginyje apsilankę svečiai. Į “Hidden” klubą Londone pasiklausyti garsių Lietuvos atlikėjų – Vaido Baumilos, Soliario, Radistų, bei pulko DJ’ų, sugužėjo daugiau nei 700 žmonių. Bilieto kaina į šį renginį buvo simbolinė – tik 5 svarai, o paremti sergančius vaikus kiekvienas galėjo savo nuožiūra.

Šiemet organizatoriai nusprendė tęsti pradėtą darbą ir toliau remti Kauno klinikinės ligoninės Vaikų ligų II-ajį skyrių. “Priežastis labai paprasta: valstybė palatų renovacijai neskiria finansavimo, o kai kurios palatos - kritinės būklės. Pernai sutvarkėme dvi palatas ir bibliotekėlę, o šiemet kitos dvi palatos buvo uždarytos dėl pavojingų sąlygų vaikams. Nutarėme suremontuoti šias palatas”, - teigė organizatoriai. 

Kauno klinikinės ligoninės Vaikų ligų skyrius
Foto: Organizatorių archyvas

Kadangi didžioji dalis klinikos biudžeto skiriama brangiems vaistams ir medicininei technikai, tokiems dalykams, kaip palatų atnaujinimas, pinigų nelieka. „Šiose palatose langai, grindys bei sanitariniai mazgai nėra keisti nuo ligoninės pastatymo. Per langų plyšius pučia vėjas, linoleumas vietomis tokios būklės, kad užkliuvęs vaikas gali pargriūti. Nuo sienų byra tinkas“, - dabartinę palatų, kurias renginio organizatoriai tikisi atnaujinti, būklę apibūdino ligoninės skyriaus vedėja Dalia Steponavičienė.

Jau kasmetiniu tapęs paramos renginys “Hand in Hand” į Londoną sugrįžta lapkričio 24 dieną. Šiemet renginio organizatoriai tikisi suburti dar daugiau žmonių, kurie galės prisidėti prie kilnaus tikslo ir bent šiek tiek pagerinti sąlygas sergantiems vaikams ligoninėje. “United Lithuanian Promotions Ltd” žada, kad šiemet vietos užteks visiems. Renginys vyks istoriniame “Coronet” naktiniame klube, kuriame anksčiau buvo teatras. Renginys vyks trijose salėse, kurios talpina daugiau nei 2000 žmonių.

Renginio metu žadami kelių valandų trukmės gyvo garso Jurgos Šeduikytės bei MuseIQ pasirodymai pagrindinėje klubo salėje. Renginio vedėjas – grupės Skamp atlikėjas Viktoras Diavara, kuris pristatys ir savo programą “No Djs”. Susirinkusius kilnaus tikslo vardan iki 5 valandos ryto linksmins garsūs DJ’ai: Martynas M, Flaxen Beats ir dar keliolika Anglijoje reziduojančių DJ’ėjų.

Renginio metu išvysite net tris madų bei šukuosenų šou, specialų “3D Video Mapping Show”, kurį pristatys DJ Samsas ir Irie Pixel. O foninius vaizdus pateiks Onika ir Vizuali Terapija. Renginio metu vyks loterija, kurioje bus galima laimėti vertingų prizų. Kiemelyje ištroškę galės atsigaivinti lietuviška gira, o išalkę - pasistiprinti karštais lietuviškais patiekalais.

Prisidėti prie šios gražios akcijos ir skirti savo paramą sergantiems vaikams galima šiais būdais:

Įsigyjant bilietą į renginį

Pavedimu į oficialią organizacijos “United Lithuanian Promotions Ltd.” sąskaitą:

HSBC bank

Account name: United Lithuanian Promotions LTD

Account number: 00003247

Sort Code: 40-43-65

“Paypal”: info@handinhand.lt

Renginio metu stovės speciali dėžė aukoms.

Renginio laikas: lapkričio 24 diena, nuo 20:00 iki 5:00 val.

Adresas: “Coronet “, 28 New Kent Road, Elephant & Castle, London, SE1 6TJ 

Bilietai: £10