Geriau tokios dienos išvis nebūtų, pasakysite jūs. Deja, realybė yra kitokia, ir jeigu mes galime kuo nors padėti su šia liga kovojantiems vaikams, apie kokius nors „bet“ geriau nesvarstykime.

Tą popietę Santariškių vaikų onkohematologijos skyriuje buvo „diagnozuotas pavasaris“: uodegas vizgino draugiški šunys, kvepėjo gurmaniškais Liucinos pyragėliais, o šunų nuotraukų gidas aktorius J. Bareikis kvietė susirinkusiuosius į interaktyvią kelionę.

Šioje kelionėje netrūko vaikų ir suaugusiųjų šypsenų, juoko, nes toks ir buvo projekto „Sharejoy AR“ sumanymas – suteikti džiaugsmo ir vilčių. Istorijas apie šunis kūrė Monika Štalytė, šuniukus fotografavo Alla Budrienė, į informacinių technologijų „kalbą“ viską išvertė Vilma Šeškevičienė – šitaip gimė inovatyvus projektas „Dalijimasis džiaugsmu“.

Drago, Mūnės Kukio, Argo ir kitų šuniukų nuotykiai sugulė į knygelę „Naktinės viešbučio Barkvilis istorijos“. Negana to, knygelė buvo papildyta programėle, kurią atsisiuntus, kiekviena nuotrauka atgyja ir, nori nenori, verčia nusišypsoti. Taip pat išleisti ir interaktyvūs kiekvieno šuns atvirukai.

Už knygeles bei atvirukus surinktos lėšos pasitarnaus kilniam tikslui – Rimanto Kaukėno paramos fondui, kuris remia onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.

„Sunkiame gijimo kelyje džiugios emocijos yra vienas svarbiausių dalykų. Liga yra sunkus išbandymas ne tik vaikams, bet ir tėvams“, – sakė Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo direktorius L. Šiaulys.

Fotografijų parodos atidaryme dalyvavę terapiniai šunys – vengrų vižlų kalytė Vėtra ir auksaspalvis retriveris Gongas (Kaniterapijos asociacija) kviečia prisidėti prie šios socialinės iniciatyvos – dalinkimės džiaugsmu!