„Ankstus ir šaltokas drėgnas rytas. Devynios mažos širdelės sugrūstos vištų narve ir paliktos prie prieglaudos vartų. Atskirti nuo mamos, stresas, šalta ir baisu. O juk galima pasielgti žmogiškai ir atsakingai, sutarus, kad jas priimsime atsiradus vietai. Tačiau pasielgta slapčia, atsliūkinus, kaip vagims. Nėra žodžių, kaip aprašyti šį dvikojų elgesį. Tiesiog liūdna“, – rašoma Panevėžio gyvūnų globos draugijos profilyje.

Gyvūnų globos draugijos atstovai teigia, jog retai dėkoja už tokias „dovanas“, bet šį kartą nori padėkoti, kad žmonės bent jau atvežė iki prieglaudos, o ne paliko miške ar konteineryje.

„Dėkojame ir už maistą jiems, kurio taip pat buvo palikta“, – teigiama pranešime.

Neabejingų žmonių prašoma pranešti, gal kas matėte, kieno kieme buvo šios gyvybės ir jų staiga neliko.

„Būkime pilietiški, praneškite, jei ką žinote ar matėte telefonu 8 698 88741“, – prašo Panevėžio gyvūnų globos draugija.

Pasak prieglaudos atstovų, šiuo metu joje šunelių tikrai netrūksta. Tad ieškoma mažiems šunyčiams naujų namų ir atsakingų šeimininkų. Vištų narve buvo palikti 6 patinėliai ir 3 kalytės.

Kaip naujienų portalui JP sakė Panevėžio gyvūnų globos draugijos atstovas Justinas Stašys, šuniukai bus paskiepyti, nukirminti ir nublusinti.