Šiuolaikinio miesto festivalį „Audra“ drauge su projekto „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“ atstovais organizuoja naktinio klubo „Lizdas“ komanda, taip pat jaunimo organizacija – viešoji įstaiga „Kylantis Kaunas“. Prie „Audros“ renginių prisideda Pažaislio muzikos festivalis, Kauno miesto kamerinis teatras, šokių studija GAMER“ bei įvairūs partneriai iš Graikijos, Serbijos, Prancūzijos, Vokietijos, Estijos, Suomijos ir kitų Europos šalių.

Anot festivalio rengėjų, „Audra“ garsiai ir aštriai kalbės apie jaunos kultūros bei jauno žmogaus patiriamas dramas mieste. Renginiai vyks Ąžuolyne, Santakos parke, buvusioje „Pergalės“ gamykloje ir daugybėje kitų, dar niekada renginių nemačiusių erdvių. Per penkias festivalio, į kurį bilietai jau parduodami, dienas „bus galima pamatyti visą Kauno miesto ateitį“.

„Bus nemažai naktinių renginių, tačiau veiksmas naktimi neapsiribos. Dienos metu dalyviai galės gaivintis naujoviška ir intriguojančia kultūra: sudalyvauti karščiausio meno rinkos raktažodžio NFT inspiruotame hakatone, tvarumo dirbtuvėse ar pamatyti bent kelias naujas parodas. Mieste veiks ne tik įvairios meninės instaliacijos, bet ir teatro performansai, kviečiantys tyrinėti tokias temas, kaip identitetas, psichologinė gerovė, tvarumas ir neverbalinė komunikacija. Įdomu tai, kad festivalio lankytojų lauks programa Kauno menininkų namuose, „Tempo“ erdvėje, Rotušės vasaros scenoje, muziejuose, kitose netikėtose miesto vietose“, skelbia Kauno miesto savivaldybė.