„Kas esi tu?“ – tai įvairias medijas apjungiantis performansas / instaliacija, kurią sukūrė lietuvių tekstų autorius, menininkas ir atlikėjas Žygimantas Kudirka bei felicita – anglų / lenkų elektroninės muzikos prodiuseris bei daugiadisciplininis atlikėjas, priklausantis susivienijimui „PC Music“.

Tai – unikali ir netikėta tarptautinė kolaboracija, prie kurios techninio įgyvendinimo dirbo ir daug kitų pasižymėjusių Lietuvos kūrėjų, tokių kaip šviesos menininkė Rūta Palionytė, operatorius Eitvydas Doškus, baldų dizaineriai Vytautas Gečas ir Marija Puipaitė bei kiti.

Interaktyvus pasakojimas pasklis per kelias galerijos patalpas, lankytojai bus stimuliuojami tiek įtraukiančiu garso takeliu, tiek apšvietimo sprendimais, binauriniais balso įrašais ir net kelių rūšių hologramomis.

Kūrinys kvestionuoja žmogaus prigimtį su viltimi užmegzti ilgalaikį ryšį tarp skirtingų gyvybės formų ir siekiu skatinti tarprūšinę komunikaciją. Kita vertus, būtybes jis pristato kaip mediatorius, padedančius mums tyrinėti save pačius.

„Tai yra svarbiausia mano kolaboracija iki šiol – jau ilgą laiką mėginau atvežti felicita į Lietuvą, kad atliktų savo solo pasirodymą, o dabar taip viskas susiklostė, kad kuriame bendrą darbą. Tuo tarpu techninis pasirengimas šiam įvykiui buvo pilnas ne tik atradimų, bet ir išradimų. Nepraleiskite progos apsilankyti, registruokitės, nes po galeriją reikės vaikščioti su ausinėmis, o jų kiekis ribotas“, – pasakoja performanso autorius Žygimantas Kudirka.

Premjera vyks galerijoje „Atletika“ birželio 5 d. ir liepos 1 d., nuo 17:00 iki 00:00, kas valandą po seansą.

Registruokitės ČIA, kad pamatytumėte tai visu grožiu. Performanso trukmė – 30 min. Vietų skaičius ribotas.

Ž. Kudirka – rašytojas, menininkas ir atlikėjas, veikiantis interaktyvios poezijos, dirbtinių kalbų ir avangardinio repo srityse, siekiantis atrasti universalų dialektą, kurį suprastų augalai, gyvūnai, kūdikiai ir būsimos evoliucijos grandys.

Jo kūriniai dažnai įgyja netikėtų pavidalų: alternatyvios realybės audio gidų, automobilio salonui sukurtų radijo pjesių, įsilaužimų į viešąsias informavimo priemones.

Kudirka yra išleidęs interaktyvios poezijos knygą, septynis muzikos albumus, atlikęs šimtus pasirodymų Lietuvoje ir visame pasaulyje, kuria darbus ir performansus šiuolaikinio meno lauke (Baltijos trienalėje, Venecijos bienalėje). Taip pat gavęs nemažai apdovanojimų įvairiose srityse: muzikos („Metų alternatyvus atlikėjas“), reklamos („Cannes Young Lions Silver“), vizualiųjų menų („Metų vaizdo klipas“) ir literatūros („Geriausias Slam poetas Europoje“).

Kūrėjas atliko šimtus pasirodymų gimtąja kalba Lietuvoje, tačiau dažnai apsireiškia ir užsienio publikai. Pasirodymų anglų ir dirbtinėmis kalbomis yra surengęs Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Islandijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Izraelyje, Honkonge.

Bendradarbiavo su Egle Kulbokaite ir Dorota Gaweda, Robertu Narkumi, Emilija Škarnulyte, Styrmir Örn Guðmundsson, Martin Kohout, J. G. Biberkopf, David Bernstein, Valentinu Klimašausku, Laura Kaminskaite.

felicita yra anglų / lenkų elektroninės muzikos prodiuseris ir daugiadisciplininis atlikėjas, priklausantis susivienijimui „PC Music“, įkurtam A. G. Cook 2013-aisiais.

Pasitelkęs programinę įrangą ir skaitmeninius įrankius, felicita tiria naujas elektroninės popmuzikos galimybes, veikiamas plataus lauko – nuo komercinės popmuzikos iki slavų folkloro bei įvairių pogrindžio šokių muzikos žanrų, atsirandančių gimtajame Londone.

felicita bendradarbiavo su SOPHIE, Tommy Cash ir Caroline Polachek, taip pat prodiusavo podiumo muziką lenkų prekės ženklui misbhv. Jų eksperimentinis šokių takelis „soft power“, sukurtas festivaliui „Unsound Festival“, buvo pristatytas Barbican centre (Londone) ir Knockdown centre (Niujorke). Šiuo metu felicita muziką kuria ir vizualinio pristatymo idėjas vysto tarp Šanchajaus ir Londono.