Žiūrovams, dėl įvairių priežasčių negalintiems atvykti į teatrą ketvirtadienį, LNOBT siūlo galimybę turimus spalio 30 d. (penktadienio) bilietus keisti į spalio 31 d. (šeštadienio) „Madam Baterflai“ spektaklio bilietus. Norinčius pasinaudoti šia galimybe prašoma kreiptis el. paštu info@opera.lt.

Giacomo Puccini operos „Madam Baterflai“ spalio 28, 29 ir 31 d. spektakliuose pagrindinius vaidmenis dainuos Sandra Janušaitė (Čio Čio san), Edgaras Montvidas (Pinkertonas), Jovita Vaškevičiūtė (Suzuki), Eugenijus Chrebtovas (Šarplesas), Mindaugas Jankauskas (Goras), Arūnas Malikėnas (Princas Jamadoris), Egidijus Dauskurdis (Bonza). Spektaklį diriguos LNOBT vyriausiasis dirigentas Ričardas Šumila.

Žymaus britų kino ir teatro režisieriaus, scenaristo ir dramaturgo Anthony Minghellos (1954–2008) gyvenimo saulėlydyje sukurtas „Madam Baterflai“ pastatymas tapo jo režisūriniu debiutu operos scenoje, už kurį menininkas iškart pelnė Laurence‘o Olivier premiją. Jo subtili, romantiška ir kartu fatališkų mirties ženklų kupina „Madam Baterflai“ rodoma ne tik LNOBT, bet ir Anglijos nacionalinės operos bei Niujorko „Metropolitan“ operos scenose.

Šįkart LNOBT „Madam Baterflai“ spektakliuose išvysime dviejų tenorų debiutus: Pinkertono partiją Lietuvoje pirmą kartą atlieka Edgaras Montvidas, Goro – Mindaugas Jankauskas. Tai verta išgirsti!