Prie „Tenoriados“ prisijungia TV žiūrovams gerai pažįstamas Deividas Norvilas ir kylanti operos žvaigždė Laurynas Aksamitas. Koncerte, įvyksiančiame sostinės Mokytojų kieme, dainuos šio projekto įkvėpėjas Vaidas Vyšniauskas, užsienyje žinomas kaip Kristian Benedikt, taip pat Rafailas Karpis, Antanas Zakarauskas, Edmundas Seilius, Eimantas Bešėnas ir kiti charizmatiški tenorai.

„Dabar iš viso yra per 20 lietuvių kilmės tenorų. Dauguma jų dirba kitų šalių operos teatruose, kai kurie studijuoja užsienyje. Dėl paskelbtos pandemijos operos spektakliai visame pasaulyje buvo masiškai atšaukiami ir nukelti į rudenį ar vėlesnį laiką. Kol kolegos neišsilakstė, atsirado puiki proga surengti bendrą koncertą“, – kaip gimė „Tenoriados“ idėja, prieš pirmą koncertą pasakojo V. Vyšniauskas.

Anot jo, renginys išskirtinis jau vien tuo, kad jame dainuoja daugybė tenorų kaip reta, o kiekvieno jų balsas – vis kitoks, su savo branda ir šarmu. „Kiekviena asmenybė su savitu vokalu net žymų, daug dešimtmečių gyvuojantį kūrinį gali netikėtai atnaujinti, suteikti jam gaivos, įnešti į jį savų spalvų“, – sakė V. Vyšniauskas.

Jis džiaugėsi, kad „Tenoriada“ pradeda virsti tradicija, ir šį kartą žada ypač jausmingą, dinamišką programą „Vasaros šėlsmas“ su dar daugiau aistros, ilgesio ir humoro: iš garsių lietuvių kūrinių – nuo Tomo Leiburo „Pasakų miesto“, Algimanto Raudonikio „Švelnumo“ iki pasaulinės populiariosios klasikos hitų. Čia skambės Franko Sinatros „Strangers in the night“, Augustino Laros „Granada“, Consuelo Velazqueso „Besame mucho“, Jameso Browno „I feel good“, Eduardo di Capua „O sole mio“ bei daugybė kitų nostalgiją keliančių, tonizuojančių, širdį virpinančių dainų.

Koncertą ves Jogaila Morkūnas ir Vaida Genytė.