Kiekviename iš šių renginių dalyvaus iki 30 žiūrovų, o veiksmas vyks laikantis saugaus atstumo reikalavimų ir naudojantis visomis būtinosiomis apsaugos priemonėmis, sakoma teatro pranešime.

Birželio 10-osios vakarą kameriniame teatre bus rodomas režisieriaus Ramūno Abukevičiaus spektaklis „Hirošima, mano meile“, pastatytas pagal legendinį Marguerite Duras kūrinį „Hiroshima, mon amour“. Tai – jautri istorija apie du mylinčius žmones, vieną naktį, vieną atsisveikinimą ir vieną akimirką jų gyvenime, prieš kurią nublanks visos kitos.

„Tai – kvietimas pasikalbėti apie meilę, tikrą, spontanišką, paliekančią žymę visam gyvenimui“, – taip apibūdina šio dar iki karantino publikos spėto pamilti spektaklio turinį jo kūrėjai.

Pirmojo vasaros mėnesio 16 ir 17 dienomis negausus kauniečių būrelis galės pamatyti režisieriaus Agniaus Jankevičiaus ir Sindikato „Bad Rabbits” kūrinius – juodo humoro satyrą „Niggaz“ bei spektaklį „Samurajaus knyga“. „Niggaz“ pasakoja apie tris komiškas Skakiškio miestelio pedagoges, kurioms kyla idėja atsigabenti pabėgėlių, kad išgelbėtų tuštėjančią savo mokyklą nuo uždarymo. Spektaklis „Samurajaus knyga“ apipintas paslaptimis. Anot kūrėjų, jie vieną dieną apleistame pastate rado keistą sąsiuvinį. Ant jo viršelio storu šriftu buvo užrašyta „Samurajaus knyga“. Patyrinėjus sąsiuvinį, paaiškėjo, jog tai berniuko, vardu Tomas Lašas, dienoraštis.

Birželio 18 dieną teatre bus rodomas Auksiniams scenos kryžiams nominuotas režisieriaus A. Jankevičiaus monospektaklis „Mari Kardona“ – kūrinys, vykstantis atstumtosios sielos viduje. Mari kitokia, kadangi nesupranta visiems įprastų jausmų. Atstumta žmonių, ji apsigyvena šiurpiame savo sielos pasaulyje, į kurį pasinerti pakviečia ir žiūrovus.

Birželio 19-ąją vyks kai kas netikėto – Kauno kamerinis teatras kvies pasivaikščioti po miesto centrą. Ekskursantams apie daug ką pasakos du personažai, įkūnyti aktorių Almos Masiulionytės ir Vytauto Kubiliaus. Jų vedami teatralizuotos ekskursijos „Teatrų Bermudai“ dalyviai turės išskirtinę galimybę susipažinti su kaimynystėje, Kauno centre, vienas šalia kito esančių teatrų istorijomis, o taip pat ir su 160 metų skaičiuojančiu Miesto sodu. Nuo kapinių iki teatrų Bermudų trikampio, nuo balaganų mediniame paviljone iki šiuolaikinio meno, nuo kepyklos iki operos, nuo kėgelbano iki absurdo teatro. Būtent čia gimė 3 didieji Kauno teatrai – Kauno valstybinis muzikinis, Kauno valstybinis lėlių ir Kauno kamerinis.