Prie iniciatyvos prisijungė daugybė šalyje veikiančių teatrų ir klasikos renginių organizatorių – iš viso beveik 30. Jie kviečia į spektaklį ar klasikinės muzikos koncertą atvykti ne tik pačiam, bet ir pakviesti draugą. Pasirinkti yra iš ko – šiųmetėje akcijoje dalyvauja beveik 180 renginių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje, Anykščiuose, Ignalinoje, Tauragėje, Alytuje, Telšiuose, Palangoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Tarp „Teatro savaitės“ dalyvių yra ir žiūrovų jau pamėgtų spektaklių bei klasikos renginių, ir premjerų. Patraukliomis sąlygomis galima išvysti tokius kultinius spektaklius kaip „Urvinis žmogus“, „Urvinė mama“ ar auksiniais scenos kryžiais įvertintus Cezario grupės darbą „Arabiška naktis“, Oskaro Koršunovo „Išvarymą“, Eimunto Nekrošiaus „Borisą Godunovą“ ar Yanos Ross „Mūsų klasę“. Kultūros gurkšnio įkvėpti bus galima žvelgiant į Lietuvos nacionalinio dramos teatro, Oskaro Koršunovo teatro, „Menų spaustuvės“, Klaipėdos dramos teatro, Klaipėdos jaunimo teatro, Alytaus miesto teatro, Kauno miesto kamerinio teatro ir kt. kūrėjų darbus.

Muzikos gerbėjai taip pat neliks nuskriausti – į koncertus kviečia Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, melomanus pakerėjęs Kristupo festivalis, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, „White Piano Hall“ ir kiti. Bus galima paklausyti naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO, prancūziškų melodijų romantiškuose „Midnight in Paris“ koncertuose.

Visą akcijoje dalyvaujančių renginių sąrašą galima rasti čia.

Akcija „2 bilietai už vieno kainą“ galioja tik perkant bilietus į akcijoje dalyvaujančius spektaklius ir klasikos renginius. Bilietus platina „Tiketa“ ir „Teatrai.lt“.

Pernai per „Teatro savaitę“ į iniciatyvoje dalyvavusius spektaklius ir klasikos renginius buvo nupirktas rekordinis kiekis bilietų – beveik 12 tūkst.

Iniciatyva „Teatro savaitė“ buvo pradėta 2011 m. Daugiausiai šalies teatrų, kino ir klasikinės muzikos organizatorių vienijantis gidas „Teatrai.lt“ iniciatyvą sukūrė Tarptautinei teatro dienai pažymėti.
Tarptautinė teatro diena minima kovo 27 d.