„Kodėl Šiauliai? Ogi todėl, kad Šiauliai neturi ne tik profesionalaus lėlių teatro, bet ir apskritai teatro, skirto tik vaikams. Dabar vaidinimus mažiesiems žiūrovams rodo tik Šiaulių dramos teatras“, - teigė A. Pakulevičius.

Šiauliuose įkurtas lėlių teatras gyventojams prisistatys jau šį savaitgalį spektakliu vaikams „Pagrandukas“. Kol kas naujojo teatro repertuare - tik keturi vaidinimai mažiesiems žiūrovams, tačiau režisierius turi planų ateityje pastatyti ir lėlių spektaklį suaugusiesiems.

Kol kas negausus ir naujojo Šiaulių lėlių teatro „Avilys“ kolektyvas – jame dabar vaidina tik du aktoriai. Tačiau režisierius teigia, jog iki naujųjų metų jų gretas turėtų papildyti dar keli profesionalai.

Panevėžyje prieš penkerius metus savo veiklą pradėjęs, o dabar ir Šiauliuose filialą įkūręs lėlių teatras „Avilys“ nuolat ieškojo to, kas žavėtų vaiką, trauktų jį į teatrą, nebijojo eksperimentuoti, keitė lėlių technikas, spektaklių žanrus ir stilius. Jau pats teatro pavadinimas išduoda, kad aktoriai gyvena nuolatiniame kūrybos bei darbo procese. „Visą laiką esi procese. Sustoti negali – turi judėti pirmyn, kitaip neteksi savęs, savo svajonės. Mes trokštame savo spektakliais ne tik suteikti mažiesiems žiūrovams malonumo bei pripildyti juos gerų emocijų, bet ir įskiepyti tikrąsias gyvenimo vertybes“, - sako A. Pakulevičius.

Šiauliuose įkurtas naujas lėlių teatras savo spektaklius gyventojams rodys kiekvieną savaitgalį Filharmonijoje.