Naujojo sezono šūkis „Mes esam sistema" nurodo į improvizaciją, kaip sistemą, kurioje aktoriai, žiūrovai, muzikantai ir visi, prisidedantys prie bendros nuotaikos kūrimo, yra lygeverčiai jos nariai. Kiekvienas spektaklio metu ištartas žodis, kiekviena šypsena ir žvilgsnis kuria jo atmosferą ir energiją. Todėl, žiūrovai, norintys smagiai praleisti laiką į spektaklį privalo taip pat ateiti gerai nusiteikę, skelbiama pranešime spaudai.

„Improvizacijos teatras yra už teigiamus pokyčius ir geras emocijas. Todėl, mūsų tikslas šį sezoną yra žmonėms padėti keistis į gerąją pusę parodant, jog neįmanomi dalykai yra įmanomi. Esu įsitikinęs, kad panorėjus viskas šiame pasaulyje įmanoma. Svarbu suprasti, jog norint pakeisti ką nors gyvenime, teatre, valstybėje, pirmiausia reikia keisti save. Žmogus turi daugiau įtakos negu jis galvoja", - mintimis dalinosi teatro meno vadovas Kiril Glušajev.

„Improvizacija yra puikus būdas imtis pokyčių, nes čia bent vienam vakarui visi gali tapti, kuo tik nori. Reikia ateiti į vieną mūsų spektaklių ir patiems tuo įsitikinti", - pridūrė Kirilas.

Naujame sezone teatras žiūrovams siūlys superhitu tapusius premjerinius „Improvizacijos kovų" spektaklius, dalins „Gero humoro dozę", o taip pat numatoma premjera, kurioje aktoriai drauge su žiūrovais ieškos atsakymo į klausimą: kas mums kasdienybėje yra nuostabūs dalykai? Be to, aktoriai ketina aplankyti ir lietuvius gyvenančius Osle, o žiemą antrą kartą surengti didžiausią savo istorijoje improvizacijos šou „Compensa" arenoje.

„Improvizacijos kovos" - 2017 metų pavasarį pristatytas ir superhitu tapęs azartiškiausias teatro „Kitas kampas" spektaklis, kurtas remiantis teatro sporto principais. Teatro sportas – tai improvizacijos teatro forma, kuomet dvi aktorių komandos improvizuodamos rungiasi tarpusavyje dėl žiūrovų dėmesio ir pergalės. Iš pirmo žvilgsnio dvi nesuderinamos sritys – teatras ir sportas šiame spektaklyje tampa nenugalima jėga, kuriai sunku atsispirti.

Naujame teatro sezone žiūrovų laukia ir premjera. Kol kas spektaklio kuratorius K. Glušajev apie premjerą, kuri planuojama rudenį, atskleidžia nedaug, tačiau žada, jog tai bus ir vėl visiškai nauja teatro forma. „Spektaklis „Nuostabūs dalykai" bus statomas pagal itin aktualią šiais laikais tokio pat pavadinimo pjesę. Pagrindinius vaidmenis jame atliks improvizacijos profesionalas Martynas Nedzinskas ir naujosios kartos aktorius Laurynas Jurgelis. Jie remdamiesi parašytu tekstu scenoje kurs aktorinę improvizaciją" , - sakė K. Glušajev.

Be jau minėto naujosios kartos aktoriaus L. Jurgelio ateinantį sezoną ant teatro scenos lips ir kiti jaunieji improvizacijos profesionalai: Oskar Vygonovski, Marius Čižauskas, Adomas Jasiukėnas ir Gailė Butvilaitė. Išgyvenę pirmąjį sezoną aktoriai suprato, jog ne tik drąsa kuria improvizacijos stebuklą, tačiau ir meistriškumas. Todėl, šiam sezonui jaunimas ruošiasi itin atsakingai, treniruojasi pagal pačias progresyviausias sistemas ir ketina priblokšti tiek žiūrovus, tiek senbūvius.

Tuo tarpu teatro vadovai Audrius Bružas ir K. Glušajev ateinantį sezoną improvizacijos mylėtojams ruošia dar daugiau staigmenų. Jie ir toliau sistemingai vaidins ant teatro scenos, tačiau taip taip išeis iš teatro ribų bei visus norinčius su improvizacija susipažinti iš arčiau pakvies į atvirų durų dienas. Kur ir kada? Laukite tęsinio.

„Sistemų yra daug: politinių, švietimo, kovos, meilės ir kt., tačiau universalesnės tobulėjimo ir pozityvumo sistemos nei improvizacija niekas iki šiol nesukūrė, nes improvizacija kuriama kartu. Čia ir dabar. Azartiškai", - kalbėjo K. Glušajev.