Idėja sukurti varžybinės dvasios bei dar daugiau nežinomybės kupiną improvizacijų šou brendo seniai, o fiziškai „Improvizacijos kovų“ premjerai, kuri įvyko šį pavasarį, ruoštąsi ne vieną mėnesį.

„Improvizacijos kovose“ dvi atsitiktinai suburtos aktorių komandos improvizuodamos kaunasi tarpusavyje, taip siekia pelnyti vakaro nugalėtojų vardą. Vakaro baigtis – žiūrovų rankose.

„„Improvizacijos kovos“ – neabėjotinai reikšmingiausias aštuntojo teatro sezono įvykis. Dėl to, jį uždaryti nusprendėme žiūrovus pakviesdami būtent į „Improvizacijos kovas“, - sakė teatro aktorius ir vadovas Audrius Bružas.

Paklaustas, ko žiūrovai gali tikėtis atvykdami į vieną iš pasirodymų, aktorius teigė: „Daug juoko, teigiamos energijos ir žinoma, netikėtos bei kūrybiškos kovos. Žiūrovai nepamatys kraujo ar agresijos, bet pamatys daug azartiško žaidimo. Kadangi, improvizacijos teatras – tai žaidimas, kuriame skirtingomis emocijomis ir siužetais yra kuriama gera nuotaika“, - kalbėjo improvizacijos profesionalas.

Du vakarai – keturi šou: iššūkis ar vieni juokai?

Šou „Improvizacijos kovos“ bus parodytos net keturis kartus, du vakarus iš eilės. Jeigu žiūrovui tai gali atrodyti, iš tiesų, nemenkas iššūkis, improvizatoriui – tai lengvai įgyvendinamas uždavinys.

„Man improvizuoti yra didelis malonumas, todėl du spektakliai per vakarą – nėra didelis iššūkis. Kiekviena kova skirtinga ir unikali, kiekvieną kartą lipant ant scenos, tu nežinai kas bus. Kiekvieną kartą ir žiūrovai skiriasi: kartais jie atviresni, kartais – santūresni, o kartais itin reiklūs ir atidūs. Vyksta nuolatiniai energetiniai mainai. Visame tame labai daug žavesio ir įdomumo, kuris nevargina, o priešingai – veda pirmyn“, - kalbėjo teatro aktorius ir režisierius K. Glušajev.

Kovose drauge su A. Bružu ir K. Glušajev susirungs ir kiti improvizacijos profesionalai - aktoriai: Martynas Nedzinkas ir Balys Latėnas bei jaunieji improvizatoriai: Aistė Lasytė, Marius Čižauskas, Oskar Vygonovski, Gailė Butvilaitė ir Laurynas Jurgelis.