Kvietimo vaidinti „Baltame sodininke“ G. Jaraminaitė sulaukė netikėtai – scenos kolegė I. Mickevičiūtė, iki šiol atlikusi vaidmenis šiame spektaklyje, šiemet laukia šeimos pagausėjimo.

„I. Mickevičiūtės personažai „Baltame sodininke“ yra labai ryškūs ir smagūs. Būtų puiku, jei galėčiau suvaidinti taip pat gerai, kaip ir ji. Tačiau visi esame skirtingi, taigi kiekvienas aktorius vaidina kitaip. Kitoks atrodys ir mano vaidmuo, tačiau stengsiuosi nesugadinti to, ką iki manęs šiame spektaklyje visi jau yra sukūrę“, – sako aktorė.
G. Jaraminaitės teigimu, pačiam vaidinti yra daug sunkiau, nei stebėti kolegas scenoje.

„Pačiai žiūrint „Baltą sodininką“ ir stebint, kaip vaidina aktoriai, viskas atrodė lengva. Esu dėkinga aktoriams ir režisieriui Vytautui V. Landsbergiui, kad geranoriškai man padeda suprasti scenas, tekstus, spektaklio kontekstą. Kolegos draugiškai prisitaiko prie manęs, todėl, jei reikia, viską kartojame ir dešimt kartų“, – pasakoja aktorė.
Paprašyta atskleisti savo įkvėpimo šaltinius, G. Jaraminaitė prasitaria kūrybinių idėjų scenos pasirodymams ieškanti žmonėse.

„Kurdama vaidmenis, visada stengiuosi prisiminti konkretų žmogų ar žmonių tipą, panašų į mano kuriamą vaidmenį. Tai man padeda aiškiau įsivaizduoti savo kuriamą personažą ir suteikti jam konkrečių bruožų“, – teigia aktorė.

2015 m. spalio 17 d. pristatytą spektaklį „Baltas sodininkas“ režisuoja Vytautas V. Landsbergis, o legendinį kūrėją spektaklyje įamžina du aktoriai – Ainis Storpirštis ir Vidas Petkevičius. Spektaklis bus rodomas balandžio 12 d. ir 14 d. Vilniaus Nacionalinio dramos teatro mažojoje salėje.