Visa Lietuvos grupė buvo pastebėta ir įvertinta savo puikiu vaikų pasiruošimu ir ypatinga baleto kultūra. Aukščiausiai įvertinta Milda Luckutė. Finalistė gavo asmeninį pakvietimą į pagrindinį „Pasaulio baleto konkursą“ Floridoje, bei „ypatingo dėmesio“ („special mention“, - angl.) diplomą.
 
Balerinas ruošė, bei choreografijas statė žymūs Lietuvos klasikinio šokio specialistai: Jurijus Smoriginas, Eglė Špokaitė, Riikka Ihalainen, Živilė Baikštytė.

Visi keturi Lietuvos choreografai buvo nominuoti už šiuolaikinio šokio sukūrimą. Geriausio choreografo-mokytojo vardas skirtas, Lietuvoje dirbančiai Riikka Ihalainen už kompoziciją „On The Edge“ ( „Ant ribos“).

Kotryna Rudych pateko į šiuolaikinio šokio kategorijos finalą. 

Žiuri teisėja iš Italijos Elisabetta Hertel ypatingą dėmesį atkreipė į konkursantę Rūtą Karvelytę ir kvietė mokytis į baleto mokyklą Florencijoje.

Jauniausia Lietuvos grupės balerina, Ema Sliesoraitytė, buvo pakviesta šokti Gala koncerte. Jos atlikta „Variacija-drugelis“, konkurso žiuri vienbalsiai buvo įvertinta kaip geriausiu pavyzdžiu mažiausių baleto šokėjų atlikime ir paruošime.

Jaunuosius atlikėjus ruošė docentė Jolanta Vymerytė, Gražina Dautartienė, Liudmila Grava, Rasa Birbalienė, Riikka Ihalainen.