Laureatais tapo:

Už pirmą kartą vaidybiniame kine įtaigiai ir jaudinančiai atskleistą Sibiro tremčių temą 2013 metų pagrindiniu Lietuvos kinematografininkų sąjungos prizu apdovanotas filmo „Ekskursantė“ režisierius Audrius Juzėnas.

Už dokumentinio ir vaidybinio kino dermę, už dorą filmą, atskleidžiantį rezistencinės kovos liudijimus 2013 metų Lietuvos kinematografininkų sąjungos diplomu apdovanotas filmo „Trispalvis“ scenarijaus autorius ir režisierius Vytautas V. Landsbergis.

Už švietėjišką kūrybinį darbą 2013 metų Lietuvos kinematografininkų sąjungos diplomu apdovanoti animacinių filmų kūrėjai Aurika ir Algirdas Seleniai.

Lietuvos kinematografininkų sąjungos apdovanojimai skiriami už reikšmingiausius Sąjungos narių sukurtus kinematografijos kūrinius (kūrybinius darbus kine). 

Apdovanojimus laureatams įteikė Komisijos pirmininkas, 2012 metų Sąjungos apdovanojimo laureatas – režisierius Juozas Javaitis. Komisijos nariais taip pat buvo kino režisierė Kristina Buožytė, dailininkė Janina Krasauskienė, kino operatorius Algimantas Mikutėnas ir kino kritikė Rasa Paukštytė.

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus apdovanojimas „Pėda, palikta Lietuvos kino istorijoje“ atiteko Lietuvos teatro ir kino aktoriui Juozui Budraičiui.

Iškilmingą apdovanojimo vakarą praturtino Arkadijaus Gotesmano džiazo trio koncertas.