„Arijose iš Dušo” publika išgirs net aštuoniolika solistų – menininkų ansamblį, kuris papuoštų bet kurią Europos sceną. Kai kurie iš jų Lietuvos scenoje girdimi itin retai, didžiulių laimėjimų svetur pasiekę dainininkai.

„Labai gaila, kad į Kaledinį koncertą negalėjome pakviesti visų su „bohemiečiais” dainavusių ir mūsų mylimų solistų, nes koncerto trukmė būtų išsiplėtusi į bene penkių valandų maratoną.” – juokiasi D.Ibelhauptaitė.

„Arijose iš Dušo” savo megstamiausias arijas atliks ką tik „bohemiečiu” „Onegine“ labai įspūdingai debiutavęs, tarp ryškiausių pasaulio žvaigždžių dainuojantis bosas baritonas Kostas Smoriginas, Vokietijoje jau daug metų gyvenanti ir Europos scenose pripažinimo sulaukusi Aušrinė Stundytė, kelioms dienoms iš Švedijos sugrįžtanti Lauryna Bendžiūnaite. Trupėje bus ir nepažįstamas veidas: jaunasis baritonas Šarūnas Šapalas, jau antrus metus sėkmingai dainuojantis Bratislavoje.

Visa koncerto programa sudaryta iš kūrinių, kuriuos pasiūlė patys solistai. Todėl žiūrovai turės galimybę išgirsti ne tik solistų megiamiausius, bet ir visiškai jiems naujus kūrinius, o taip pat ir tuos, kurie potencialiai gali išaugti į „Vilnius City Opera” ateities pastatymus. Naujomis spalvomis sužibės ir „bohemiečių” senbuviai: Asmik Grigorian, Sigutė Stonytė, Sandra Janušaite, Jovita Vaškevičiūtė, Irena Milkevičiūtė, Dainius Stumbras, Tadas Girininkas, Rafailas Karpis, Kristian Benedikt, Jeronimas Milius, Edmundas Seilius ir kt.

Pirmoje koncerto dalyje bus atliekami G.Verdi, G.Bizet, W.A.Mozart, Ch.Gounod, R.Wagner, P.Mascagni, G.Puccini kūriniai, o antroje koncerto dalyje veiksmas persikels i senąjį džiazo klubą, kur ziūrovai išgirs balades, ištraukas iš kino filmų ir miuziklų. Prie Lietuvos Valstybinio Simfoninio orkestro prisijungs pianistas Feliksas Zakrevskis, V.Ramoska (trimitas), Eugenijus Kanevičius (kontrabosas) ir Marius Aleksa (mušamieji), specialiai šiems koncertams grįžtantis iš Londono.

„Žmonės mėgsta dainuoti duše ir ten dainuoja tai, ką iš tikrųjų mėgsta. Duše galima pabūti vienam, sukaupti mintis, atsipalaiduoti ir kurti fantastiškus kūrybinius planus. Ten negali apsimesti – nuogas kūnas, nuoga siela…” – apie koncerto idėją pasakoja režisierė. „Mūsų solistai sezono metu nepaprastai daug keliauja, dainuoja dešimtyse spektaklių ir koncertų, įgyvendina dirigentų ir režisierių idėjas, mokosi daug naujų kūrinių ir juos pastoviai supa didelė įtampa, todėl manau, kad gera nors porą dienų metuose, scenoje daryti iš tikrųjų tai, ką pats nori.”