Tačiau Keistuolių teatro muzikinio spektaklio „Dūkstantmečio kurmis“ kūrėjai nusprendė, kad jei jau scenoje dūkstantis Kurmis (aktorius Dalius Skamarakas) įgyvendino savo svajonę ir pasisiūdino kelnytes su didelėm kišenėm, tai „parsigabenti“ spektaklį namo kiekvienas trokštantis taip pat gali.

„Sukurti šį spektaklį savo piešiniais mus įkvėpė čekų dailininkas Zdenekas Mileris, kuriam talkino rašytoja Hana Doskočilova, - pasakoja idėjos autorė ir viena iš spektaklio „Dūkstantmečio kurmis“ kūrėjų Agnė Sunklodaitė. - Dabar šį nuotaikingą spektaklį visai šeimai mes perkėlėme į kompaktinę plokštelę, kad laiką su pamėgtais personažais kiekvienas galėtų leisti kada tik panorėjęs!”

Keistuolių teatro aktoriai sako, kad kartu su Kurmiu, Pele (aktorė Viola Klimčiauskaitė), Varle (aktorė Agnė Sunklodaitė), Gandru (aktorius Irmantas Bačelis), Krekšle (aktorė Inga Petrauskaitė), Ežiu (aktorius Vytautas Rašimas) ir kitais spektaklio veikėjais kiekvienas klausytojas galės ne tik dūkti dainuodamas, bet ir išgirs visą istoriją apie tai, kaip buvo įgyvendinta keisčiausia Kurmio svajonė turėti kelnes su didelėm kišenėm. Dar vienas Kurmio troškimas – kompaktinė plokštelė „Dūkstatmečio Kurmis“ - prekyboje turėtų pasirodyti spalio 15 dieną.

Tie, kurie svajoja “Dūkstantmečio kurmio” istoriją ne tik paklausyti, bet ir pamatyti turėtų atkakti į Keistuolių teatrą spalio 14 arba lapkričio 25 dieną 12 valandą.