Spektaklyje dainuos Joana Gedmintaitė, Rafailas Karpis, Inesa Linaburgytė, Jovita Vaškevičiūtė, Liudas Norvaišas, Vytautas Bakula, Arvydas Markauskas, Vladas Bagdonas, Eugenija Klivickaitė, Jonas Valuckas, Julija Stupnianek. Diriguos Alvydas Šulčys. Bilietų dar yra!

Pasak teatro edukacinių projektų vadovės Sofijos Jonaitytės, „Bruknelė“ yra iš tų spektaklių, kuriuose per muziką visi blogiukai atsikrato savo pykčio ir operos pabaigoje tampa geraisiais veikėjais. Tai svarbus bruožas vaikams ir jaunimui skirtuose kūriniuose, teigia S. Jonaitytė, nuolat vedanti ekskursijas po LNOBT, dažnai besilankanti mokyklose ir todėl gerai perpratusi vaikų mąstyseną. Panašaus teigiamo užtaiso turėjo ir 2005 m. teatre pastatytos ir pačių moksleivių atliekamos operėlės vaikams „Muzikantas, velnias ir perkūnas“ ir „Kabakšt, kabaldakšt“ (aut. Rasa Dikčienė). Esminis skirtumas yra tas, kad „Bruknelę“ atlieka profesionalūs solistai, choras, teatro orkestras, kurių puikaus muzikavimo į šį spektaklį gali ateiti pasiklausyti ir suaugę.

Jono Tamulionio opera vaikams „Bruknelė“ buvo sukurta specialiai Nacionaliniam operos ir baleto teatrui. Premjera įvyko 2010 m. Ilgai lauktą viešnią į teatro sceną atlydėjo visa svita operos veikėjų – Bruknelės (šiame spektaklyje Joana Gedmintaitė) mylimasis Dzingutis (Rafailas Karpis), jos draugė Mėlynė (Julija Stupnianek), išmintingasis miško Monas (Liudas Norvaišas) su monukais, geroji ragana Piesta (Jovita Vaškevičiūtė), klastingoji laumė Žydrūnė (Inesa Linaburgytė), Jo Tamsenybė Paralius (Vytautas Bakula) ir visi Nakšijos nelabšiai.

Operoje skamba nepaprastai gražia ir turtinga poeto Martyno Vainilaičio kalba parašytos eilės, negirdėti žodeliai – tikra atgaiva ir klausytojams, ir dainuojantiems solistams. „Bruknelėje“ žiūrovų laukia ir stebuklai, tačiau kitokie, nei kompiuterio ekranuose.