Sausio mėnesį klausytojus ir skaitytojus pagaliau pasiekė ilgai lauktas pirmasis D. Razausko albumas “Lietaus kambarys” bei eilėraščių knyga “Takas į tylą”, kurie buvo pristatyti anšlaginiame koncerte Vilniaus Keistuolių teatre. Ar dabar atėjo metas pristatymo koncertui Kaune? Tikrai taip! Ar Kaune sulauksime Vilniaus koncerto pakartojimo? Tikrai ne – vienodų Domanto koncertų, kaip žinia, apskritai nebūna, be to, gimus naujoms dainoms ir į grupę sugrįžus smuikininkui Simui Butavičiui, koncertas virsta kiek kitokiu pasirodymu.

Jo metu skambės Domanto eilės, palydimos muzikinėmis improvizacijomis ir specialiai koncertui ruošta animacija, dainos patekusios į albumą ir dainos, kurių ten nėra. Gyvus paveikslus kurs specialiai ruošiama šviesų programa.

Pats Domantas kratosi jam klijuojamos bardo ar dainuojamosios poezijos atlikėjo etiketės. „Aš nedainuoju ir nedainuosiu poezijos – aš dainuoju dainas“, – teigia D. Razauskas, griežtai atskiriantis savo kūrybą: eilėraščius, kurie niekada nevirs dainomis, ir dainų tekstus, kurie nebus vadinami eilėraščiais. Vis dėlto muzikinę Domanto kūrybą ne vienas vertina būtent dėl metaforiškumo ir savotiško poetiškumo, bei, žinoma, dėl nuolatinės kaitos. Scenoje Domantas Razauskas jau dešimt metų - ar kada nors eidami į jo koncertą buvote tikri dėl to, ką tą vakarą išgirsite?