Koncerte Gintarei akomponuos bei pritars ir geriausi Lietuvos atlikėjai: instrumentalistai, vokalistai, profesionaliausi muzikos grandai – žymioji Neda Malūnavičiūtė (vokalas, fleita), V. Čepinskio ansamblio violončelistas Tomas Ramančiūnas, Lietuvos mušamųjų virtuozas, perkusininkas Arvydas Joffė, gitaros meistras Nerijus Ardzevičius (gitara, kontrabosas) bei legendinis klavišininkas, maestro Saulius Šiaučiulis. Tokio pobūdžio koncertas – retas įvykis Lietuvos muzikos padangėje, melomanams žadantis jaukų, nuoširdų, įspūdingą ir emocionalų muzikos vakarą.

Vakaro kaltininkė Gintarė šįsyk klausytojams pristatys visiškai naują programą – išskirtinį vizualinį koncertą, kuriam kuriama speciali vizualizacija, scenografijos elementai. Taip pat numatyta daug kitų efektingų ir emocionalių netikėtumų žiūrovams, kurių atlikėja dar nenori iš anksto išduoti. Atėję į koncertus išgirs ne tik nuostabų, nepaprastai skaidrų, unikalų Gintarės balsą, bet ir išvys išskirtinę teatralizuotą programą.

Gintarė koncertams kelia ypač aukštus kokybės, skambesio ir vaizdo reikalavimus, tad iš anksto atvykus į Lietuvą čia repetuos kartu su visais atlikėjais. Iki šiol Gintarės gerbėjai prisimena jos dainuojamas svajingąsias „Kregždutes“ (G. Kuprevičiaus roko operoje „Ugnies medžioklė su varovais“) bei subtilios sielos dainą "Aš tolstu nuo tavęs kaip laivas" ir pačios Gintarės sukurtas lyrines dainas „Vieversėlis“, „Mediniai žirgeliai“, „Dobilo širdy“, o ypač - „Viešpaties lelija“, kurią dainininkė sukūrė lėktuve, skrendant į nepriklausomybę atgavusią Lietuvą.

Pirmoji Gintarės daina sukurta vos šešerių metų, tai "Vieversėlis", laimėjusi Lietuvos radijo dainų konkursą, o jau trylikametės Gintarės sukurtos pirmosios reikšmingesnės dainos "Mediniai žirgeliai" bei „Dobilo širdy“.

Nuo 1990 m. G. Jautakaitė sėkmingos karjeros Anglijoje metu savo kūrybiniame kelyje bendradarbiavo su tokiais muzikos pasaulio korifėjais kaip Eltono Džono prodiuseriu Guss Dudgeon, Andrew Claxton iš Dead Can Dance, James iš Radiohead, Adam Wakeman (Yes - Rick Wakeman sūnumi) bei žymiais didžėjais Patrick Pulsinger ir Gaeton Schurrer (Madonos „Ray of ligot“), Neil MacLallan iš Prodigy. 1997 m. Anglijoje pasirašyta kūrybinė sutartis su EMI net šešiems autorinės muzikos albumams. Taip pat pasirašyta leidybinė sutartis su SONY. 2000 m. Europos ir Amerikos rinkose pasirodo EMI-SONY išleista plokštelė "Earthless" iškopusi net į 13 hitų vietą Pasauliniuose topuose.

Tai pasiekta po daugelio metų darbo su pasaulinėmis EMI ir SONY garso įrašų kompanijomis, po "Earthless" albumo išleisto su šiomis kompanijomis, bei po sekančio albumo "Featheremark" ir ypač bendradarbiaujant su Lincolnu Clappu – vienu žymiausių pasaulyje garso įrašų meistrų, kuris dirbo ir su tokiomis įžymybėmis kaip Arieta Franklin, Witney Hiuston, „Bee-gees“, Eric Clapton, Barbara Straizand bei daugelį kitų.

Koncerto turas Lietuvoje 2010 rugsėjo mėnesį: Vilnius 15 d., Šiauliai 16 d., Klaipėda 18 d., Tauragė 21 d., Kaunas 22 d., Marijampolė 24 d.