Pramogų netrūks ir užupiukams bei mažiesiems svečiams. Užupio kavinės terasoje 14.30 val. bus švenčiamas jau tradicija tapęs Austėjos gimtadienis. 16 val. teatras “Senamiesčio lėles“ pristatys spektaklį „Gerasis šuo Fredis“. Pasibaigus spektakliui 16.45 val. visi svečiai kviečiami pasiklausyti įstabaus Užupio akordeonų orkestro skambesio.

Nėra užupiečio, kuris nejaustų atsakomybės dėl beglobių gyvūnų. Net ir Užupio Respublikos konstitucijoje skiriamas ypatingas dėmesys gyvūnas. Dėl to Užupio draugai iš gyvūnų globos draugijos nuo 15.30 val. visoje Užupio teritorijoje vykdys akciją „Mano globotinis“. Visame Užupyje veiks gyvybės vagonėliai “Beglobis”. Neabejingi beglobiams gyvūnams, kviečiami prisijungti prie draugiškos iniciatyvos. 17 val. – taikos valanda. Užupio tilto prieigose į Vilnelę bus paleista 100 žuvyčių naujam gyvenimui.

Užupio Respublikos nepriklausomybės dienos kulminacija – iškilminga šventės eisena, kuri prasidės 18 val. prie Užupio gimnazijos ir pasibaigs iškilmių ceremonija Užupio Angelo aikštėje. Eisenoje dalyvauja Užupio gyventojai bei visi švęsti nusiteikę atvykusieji.

Kaip ir kasmet, nepriklausomybės dienos proga bus gausu muzikos. Šventę vainikuos koncertai, kurie vyks Angelo aikštėje, Užupio kavinėje bei galerijoje-klube „Stopkė“.

Šventės dalyvius ir svečius savo muzikalumu džiugins visiems gerai žinomos grupės: „Empty“, „Polerizuoti stiklai“, „Žalvariniai“, atlikėjai Eduardo Gimenez ir grupė, Domantas Razauskas, o taip pat ir jaunieji talentai – konkurso „Garažas“, skirto jauniems atlikėjams, laureatai grupė „Jing'a'ling“.

20.30 val. klube „Stopkė“ senieji grupės "Bitės" nariai Šarūnas Janutėnas ir Deividas Nutautas pristatys ypatingąjį solinį vakarą su siurprizais draugams ir žiūrovams.

Balandžio 1-oji bus tikrai vadinama nerealioji!