Spektaklyje, kaip ir knygoje bei jos pagrindu parašytoje pjesėje paprastai, be patoso, be ypatingo graudulio, nevengiant humoro ir cinizmo, kalbama tokia nemadinga šiais laikais tema, kaip liga, šiuolaikinio veiklaus žmogaus vienatvė ir netikėtai atrastos vertybės, iškritus iš užburto lėkimo paskui sėkmę rato.

Spektaklio žiūrovai juoksis ir verks vienu metu, galbūt įsimylės gyvenimą tokį, koks jis yra, sugebės pažvelgti į jį lengviau, linksmiau, šviesiau, o išėję supras, kad viskas yra ištveriama ir viskas praeina... Ir jei negali pakeisti situacijos, tai bent keisk savo požiūrį į ją – „išmok pamilti neišvengiamą likimą“ (F. Nyčė).

„Vienos krūties istoriją“ režisuoja jaunas režisierius, pastatęs spektaklių Lietuvos teatruose, dirbęs įvairiose televizijose. Už darbą su tokiomis Holivudo žvaigždėmis kaip Helen Mirren, Jeremy Irons, Daniel Crage buvo apdovanotas Didžiosios Britanijos TV ir kino meno akademijos apdovanojimu „Emmy“.

Spektaklio scenografė – dailininkė Giedrė Brazytė, kurianti dekoracijas bei kostiumus teatro spektakliams, paskutinis jos darbas Lietuvos nacionaliniame dramos teatre – spektaklis L. Hall „Šaukštaveidė Stainberg“.

Spektaklio kompozitorius – Antanas Jasena, vienas įdomiausių lietuvių šiuolaikinių elektroninės muzikos kompozitorių bei atlikėjų.