Keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose klausytojai susitiks su jau pažįstamais ir mylimais, puikiai dainavimo meną įvaldžiusiais “Triumfo arkos” atlikėjais - Liudu Mikalausku, Edmundu Seiliumi, Vaidu Vyšniausku, Jeronimu Miliumi, Egidiju Bavikinu, Ramūnu Urbiečiu, Ieva Prudnikovaite, Vaida Genyte ir Nerita Pokvityte. Solistams akomponuos Kauno miesto simfoninis orkestras ir ritmo grupė, vadovaujami orkestro vyriausiojo dirigento Modesto Pitrėno.

Koncertų vedėjai - Laura Imbrasienė ir Giedrius Masalskis.

Prieš Kalėdas pasibaigęs grandiozinis Lietuvos nacionalinės televizijos muzikinis projektas „Triumfo arka“ − alternatyva pastaruoju metu eterį užkariavusiam vienadienių žvaigždžių kūrimo bumui. Geriausiųjų balsų koncertuose nebuvo žmonių iš gatvės. Šiame projekte galėjo dalyvauti mažų mažiausiai muzikinį akademinį išsilavinimą turintys dainininkai. Auksinio balso konkurse rungėsi ir populiarūs, ir mažiau žinomi Lietuvos atlikėjai, tačiau visi jie − neabejotini savo srities profesionalai.

Konkurso metu savo sugebėjimus dainininkai demonstravo gyvai atlikdami populiariausias arijas iš operų, roko operų, operečių bei miuziklų. Kūriniai skambėjo akomponuojant Kauno simfoniniam orkestrui, diriguojamam Modesto Pitrėno.