„Grybavome su mama, kai ji „Literatūrmeny“ rado skelbimą apie konkursą. Mama pasiūlė dalyvauti, aš nesispyriojau – parašiau ir nusiunčiau savo pjesę, - pasakojo Š.Kepenytė. - Konkursą laimėjau, o režisierius manęs paprašė parašyti dar vieną kūrinį kita tema - apie vilką ir ožiukus. Su jo pagalba sukūriau istoriją, o dabar laukiu nesulaukiu premjeros“, - dienraščiui „Klaipėda“ sakė jaunoji autorė.

Š.Kepenytė laimėjo konkursą „Jaunasis amžius“, kuriame galėjo dalyvauti autoriai nuo 6 iki 21 metų.

Kauno valstybinio lėlių teatro režisierius ir pjesės bendraautoris Andrius Žiurauskas dienraščiui teigė, kad lėlių teatro profesionalus sudomino Š.Kepenytės požiūris ir rašymo stilius, todėl klaipėdietei buvo patikėta parašyti pjesę muzikinei pasakai apie tai, kaip vilkas skirtingą muzikos stilių mėgstančius ožiukus į realybės šou „Dangus“ viliojo. Spektaklio dailininkas - Danielius Sodeika, kompozitorius Vidmantas Bartulis.

Spektaklio premjera Kaune įvyks šį sekmadienį, o pjesės autorė Š.Kepenytė spektaklį ketina pamatyti kitą savaitę, kai spektaklis bus rodomas tarptautiniame lėlių teatrų festivalyje „Šypsos lėlės ir vaikai-2007“ Kaune.