Šiaulių apskr. policija praneša, kad prieš šešerius metus vairuotojo pažymėjimą įgijusiam minėtam vaikinui, skolintu automobiliu viršijusiam leistiną greitį, patirties jį suvaldyti nepakako ir jo vairuojama transporto priemonė nudaužė prie kelio stovėjusį mobilų greičio matuoklį, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.

Liepos 1-osios vidurdienį kelyje Kuršėnai-Šiauliai prie trikojo greičio matuoklio budėjęs policijos darbuotojas išgirdo automobilio stabdžių cypimą ir išvydo nuo kelio skrendantį matuoklį, o paskui jį - automobilį, kuris aukštyn ratais nusileido į griovį.

Iš „Seat Alhambra“ išsikepurnėjęs vairuotojas buvo blaivus, medikų pagalbos jam neprireikė. Skrydis jam baigėsi sėkmingai sveikatos požiūriu, tačiau materialiniu požiūriu prognozės nelinksmos - sumaitotas svetimas automobilis ir kelias dešimtis tūkstančių kainuojantis mobilus greičio matuoklis. Specialistai dabar vertina, ar matuoklis remontuotinas, ar visai nebenaudotinas. Jie tars savo žodį ir dėl turtinės žalos dydžio. Greičio matavimo įrangos įsigijimo kaina buvo apie 30 tūkst. eurų.

Šiaulietis pareigūnams aiškino, kad, važiuodamas keliu, jis pamatė netoliese stovintį greičio matuoklį ir, išsigandęs, kad bus užfiksuotas greičio viršijimas, staiga nuspaudė stabdžio pedalą. Automobilį ėmė nešti į šoną ir jis tapo nevaldomas. „Seat Alhambra“ keletą kartų vertėsi ir įlėkė į griovį.

Važiuojantiems leistinu greičiu greičio matuoklių baidytis netenka ir materialinių nuostolių skaičiuoti - taip pat.