Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius informavo, kad 16 val. buvo gautas pranešimas, kad Neryje, ties Valų kaimeliu, buvo pastebėtas skenduolis. Apie 16.44 val. žmogaus kūnas ištrauktas ir perduotas pareigūnams.

Delfi duomenimis, apie radinį pranešė baidare plaukęs žmogus. Pirminiais duomenimis, jauno vaikino kūnas yra stipriai suiręs.

Neatmetama, kad tai vasario 4 dieną be žinios dingusio Mykolo Davidonio kūnas. Policija šios informacijos nei patvirtina, nei paneigia.

Į įvykio vietą atvyko Mykolo tėvai

ELTA praneša, kad policijos atstovė Julija Samorokovskaja paminėjo, jog perdavus kūną ekspertams skenduolio tapatybė galimai išaiškės per kelias ateinančias dienas.

„Sudėtinga atsakyti, dėl laiko galima tik spėlioti. Bet per kelias dienas turėtų paaiškėti“, – ELTAI teigė J. Samorokvskaja.

Naujienų portalas lrytas.lt pranešė, kad į įvykio vietą Valų kaime dar pirmadienio vakarą atvyko dingusio nepilnamečio tėvai.

Tėvai praneša, kad tai Mykolas

Socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Mykolo paieška“ dingusio 15-mečio tėvas paskelbė naujieną.

„Pranešame, jog šiandien po beveik trijų mėnesių paieškų buvo rastas mūsų sūnaus Mykolo kūnas. Nuvykę į vietą atpažinome savo vaiko rūbus. Vyksta ekspertizė, po jos policija patvirtins.

Esame dėkingi už jūsų visų pagalbą, palaikymą ir linkėjimus. Labai prašome išlaikyti rimtį ir ramybę“, – rašo Mykolo tėvas.

Dingo be žinios

Delfi primena, kad paauglys vasario 4 dieną apie 12 val. išėjo iš namų, paskutinį kartą draugai jį matė 16 val. prie Vingio kino teatro. 16 val. 30 min. jis vaizdo skambučiu susisiekė su draugu.

Vaizdo kameromis užfiksuota, kad 16 val. 10 min. jis išlipo iš 4 maršruto troleibuso Kražių stotelėje ir nuėjo Neries link.

Savanoriai prie Žirmūnų tilto rado Mykolo striukę ir kuprinę, vėliau ir telefoną, banko kortelę bei ausines.