Policija informavo, kad iš atostogų vasario 25 d. grįžusių kauniečių laukė itin nemaloni staigmena. Kaune, Vaišvydavoje, įsilaužus į namą, pavogti grynieji pinigai, mobilūs telefonai, juvelyriniai dirbiniai bei 100 vnt. sidabrinių kolekcinių monetų.

Pirminiais duomenimis, padaryta turtinė žala siekė apie 20 tūkst. eurų.

Aiškinantis įvykio aplinkybes, vagystei buvo ruoštasi iš anksto – name buvo atjungta elektra, todėl neveikė nei signalizacija ir vaizdo stebėjimo kameros.

Nors įtariamasis veikė profesionaliai ir buvo atsargus, Kauno apskr. VPK pareigūnai, po kruopštaus tyrimo, kovo 27 dienos rytą Kaune, Islandijos pl., sulaikė Kauno rajono gyventoją (gim. 1983 m.). Kratų metu įtariamojo namuose rastos kolekcinės monetos.

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso pagal 178 str. 3 d. Už tai gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.