Įskaitinis eismo įvykis, kuriame sužeistas žmogus, užregistruotas sekmadienio pavakare. Avarija apie 17.41 val. įvyko pačiame uostamiesčio centre - ant Pilies tilto.

Nuo šiaurinės miesto pusės atvažiavęs „Mercedes-Benz" atsitrenkė į prie Pilies ir Žvejų gatvių sankryžos stovėjusius du lengvuosius automobilius.

Mitsubishi Outlander“" ir „Toyota" vairuotojai laukė, kol jiems užsidegs žalias šviesoforo signalas.

Per avariją nukentėjo 32 metų „Mitsubishi Outlander" vairuotoja. Greitosios medicininės pagalbos brigada moterį nuvežė į ligoninę.

Nuo dar didesnių sužalojimų apsaugojo išsiskleidusios „Mercedes-Benz" ir „Mitsubishi Outlander" saugos oro pagalvės.

Į įvykio vietą atvykę policininkai greitai išsiaiškino, kodėl ant tilto pakilęs „Mercedes-Benz" vairuotojas nematė priekyje stovinčių mašinų ir net nestabdė.

28 metų vyrukas buvo kaip reikiant „užpylęs" akis.

Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis. Į alkotesterį pripūtė 2,98 promiles.

„Mercedes-Benz" vairuotojas sulaikytas ir uždarytas blaivytis į Klaipėdos apskrities VPK areštinę.

Avarijos kaltininko atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė ir labai dideli nemalonumai.

Savaitgaliais Pilies ir Žvejų gatvių sankryža yra pakankamai judri, ją kerta nemažai po miesto centrą pasivaikščioti išėjusių žmonių.

Dabar galima tik spėlioti, ar sunkiai apgirtusio vyro vairuojamas „Mercedes-Benz", degant raudonam šviesoforo signalui, būtų sustojęs prieš sankryžą ir praleidęs pėsčiuosius.

Po šios avarijos, kuriam tai laikui, prieš Pilies tiltą susidarė ir transporto priemonių kamštis.

Į jos vietą iškviestų ugniagesių didesnės pagalbos neprireikė. Gelbėtojai atjungė automobilių akumuliatorius.