Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos pareigūnai, pasitelkę į pagalbą policijos pareigūnus, Vilniaus miesto Stoties rajone sulaikė kartu buvusius du nuteistuosius, vengiančius atliki laisvės atėmimo bausmę.

Lietuvos kalėjimų tarnyba

Vladislav Valinovič ( gimusio 1993 m.) paieška buvo paskelbta, kai šių metų sausio 31 dieną jis nustatytu laiku negrįžo į Alytaus kalėjimo atvirojo tipo bausmės atlikimo vietą iš išvykos į parduotuvę. Nuteistasis buvo sulaužęs elektroninę stebėjimo įrangą – jam uždėtą apykoję.

Nijolė Ažukienė
Foto: Lietuvos kalėjimų tarnyba

Kartus sulaikytos nuteistosios Nijolės Ažukienės paieška buvo paskelbta, kai šių metų vasario 6 dieną nustatytu laiku negrįžo į Vilniaus kalėjimą iš trumpalaikės išvykos į Vilniaus Pagalbos šeimai skyrių.

Foto: Lietuvos kalėjimų tarnyba

Tą pačią dieną Kalėjimų tarnybos pareigūnų buvo sulaikytas nuteistasis Armidas Karalius (gimęs 1992 metais). Jis negrįžo į Pravieniškių 1-ojo kalėjimo atviro tipo bausmės atlikimo vietą po to, kai išvakarėse buvo išleistas pas odontologą Kaune. Nedrausmingas nuteistasis laisve pasidžiaugė mažiau negu parą. Jis nuo pareigūnų slėpėsi antresolėje.