Į Kauno apskr. VPK pareigūnų akiratį pateko trys vyrai, kurie nusprendė neteisėtai pasipelnyti iš asmenų, norinčių įsigyti įvairių veislių šuniukus.

18 ir 46 metų kauniečiai bei 31 metų vyras, kuris šiuo metu atlieka laisvės atėmimo bausmę Marijampolės pataisos namuose, sugalvojo neteisėtą būdą pasipildyti pinigines. Vyrai viename gerai žinomame internetiniame portale talpino melagingus skelbimus apie parduodamus „Toy“ pudelių, „Kavalieriaus Karolio spanielio“ bei „Maltos bišono“ veislių šuniukus.

Žmonės iš įvairių Lietuvos miestų susisiekdavo su „pardavėjais“ telefonu ir nieko blogo neįtardami, pervesdavo avansus. Tačiau norimų augintinių taip ir negaudavo. Nuo sukčių nukentėjo 14 augintinius norėjusių įsigyti žmonių, praneša Kauno apskrities policija.

Dėl šio įvykio Kauno miesto Dainavos policijos komisariate praėjusią savaitę baigtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 1 d. ir 3 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizavo ir jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.