Kai policija gavo pranešimą apie Ramučių kaime įvykdytą plėšimą, įtariamųjų paiešką karštais pėdsakais pradėjo Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai, o netrukus prie tyrimo prisidėjo ir Telšių bei Šiaulių apskričių kriminalinės policijos pareigūnai. Bendromis jėgomis rezultatas buvo pasiektas greičiau nei per pusę paros – trys įtariamieji atsidūrė areštinėje, vienas – policijos saugomas ligoninėje.

Akmenės rajone, Ramučiuose gyvenanti 78 moteris į policiją kreipėsi iš karto, kai tik plėšikai pasišalino. Nekviesti svečiai į namus įsibrovė pro neužrakintas duris ir, naudodami smurtą prieš šeimininkę bei jos sūnų, pareikalavo pinigų. Išvertę daiktus, įsibrovėliai surado pinigų saugojimo vietą ir, pasisavinę 160 eurų, pasišalino. Vienam užpuolikų nepasisekė, jis buvo peiliu sužalotas besiginančio šeimininkės sūnaus.
Po valandos pareigūnai jau žinojo, kas jis, kadangi dėl kraujuojančios sužalotos kojos buvo priverstas kreiptis į Akmenės ligoninę. 26 metų metų Akmenės rajono gyventojas tolimesniam gydymui buvo pervežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę.

Pareigūnams greit pavyko identifikuoti ir kitus plėšime dalyvavusius asmenis. Dar po valandos antrankiai buvo uždėti Akmenės rajone gyvenančiam 23 metų įtariamajam, prieš vidurnaktį vienos Mažeikių mokymo įstaigos bendrabutyje buvo sulaikytas 19-metis įtariamasis, o po vidurnakčio Skuodo rajone pareigūnai iš miego pakėlė dar vieną įtariamąjį – 29 metų vyrą, o namo kieme rado stovintį automobilį iškruvinta sėdyne. Šis faktas leido daryti prielaidą, jog juo galėjo būti vežtas sužalotas įtariamasis, praneša Šiaulių apskrities policija.

Trys įtariamieji – Mažeikiuose sulaikytas 19-metis, 23 metų Akmenės rajono gyventojas ir 26 metų ligoninėje gulintis vaikinas Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnams yra puikiai pažįstami. Jų pavardės figūruoja baudžiamosiose bylose dėl vagysčių. Šiuo metu tyrėjai dėl minėtos nusikalstamos veikos įtarimus jiems yra pareiškę trijuose ikiteisminiuose tyrimuose, o dar vienas ikiteisminis tyrimas jau baigtas ir byla perduota nagrinėti teismui.