Sekmadienį, apie 20.30 val., patruliuojantis Kelių patrulių kuopos ekipažas gavo pranešimą apie eismo įvykį sukėlusį neblaivų vairuotoją. Nuvykus nurodytu adresu, pasitikusi pranešėja nurodė, kad Vaidoto g. ir Tilto g. sankryžoje lenkimo manevrą daręs automobilio „Saab“ vairuotojas (gim. 1989 m.), grįždamas į savo juostą, kliudė pranešėjos automobilį „Škoda Octavia“ ir nesustojęs pasišalino. Pasivijus automobilį, šio vairuotojas sukėlė įtarimų dėl vairavimo esant neblaiviam. Policijos pareigūnams patikrinus vairuotojo blaivumą, buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,91 prom. Vyras prisipažino alkoholio vartojęs vos prieš dvi valandas, praneša Kuno apskrities policija.

Šeštadienį, apie 7 val., patruliuojantys policijos pareigūnai gavo pranešimą apie magistralėje Kaunas-Vilnius įtartinai manevruojantį automobilį „VW Golf“. Minėtas automobilis buvo pastebėtas Kaune, Ateities plente. Pareigūnams sustabdžius automobilį ir paprašius pateikti vairuotojo pažymėjimą, „VW Golf“ vairuotojas (gim. 1989 m.) paaiškino, kad teisės vairuoti neturi po to, kai ši buvo atimta, o pasibaigus atėmimo terminui, nustatyta tvarka jos nesusigrąžino. Patikrinus vairuotojo blaivumą, jam buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,10 prom. Supratęs, kad už tai gresia baudžiamoji atsakomybė, vyras Kauno apskr. VPK pareigūnams siūlė 2000 eurų kyšį, nors ir buvo perspėtas apie dar vieną gresiančią atsakomybę. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 13 neblaivių automobilių vairuotojų ir du dviratininkus. Vienas jų (gim. 1968 m.) – penktadienį, lapkričio 26 d., apie 13.50 val. buvo sustabdytas Kauno r., Karmėlavos mstl., neblaivus vairuojantis dviratį, kai jam buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,83 prom. Taip pat išaiškinta ir 10 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.