Savaitės lakstūnas fiksuotas vakar, lapkričio 21 d., apie 13.35 val., kuomet automobilio BMW vairuotojas (gim. 1988 m.) Jonavos r., Turžėnų k., kur leidžiamas maksimalus 50 km/val. greitis, lėkė 130 km/val. greičiu. Už greičio viršijimą vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas – vyrui paskirta 225 eurų piniginė bauda ir teisės vairuoti transporto priemonę atėmimas vienam mėnesiui.

Šeštadienio pavakarę, apie 17.10 val., Kauno rajone patruliavęs pareigūnų ekipažas gavo pranešimą apie Zacišiaus kaime galimai neblaivų vairuotoją, kuris vairuodamas automobilį „Opel Zafira“, atbulomis įvažiavo į sklypą ir užklimpo.

Vykstant nurodytu adresu, automobilio vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos, bet netrukus buvo surastas. Vyras (gim. 1983 m.) prisipažino alkoholio vartojęs vos prieš valandą, jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,88 prom.

Visą savaitgalį, lapkričio 19–21 d., Kauno ir Jonavos miestuose bei rajonuose Kauno apskr. VPK Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Patikrinus 3,8 tūkst. transporto priemonių, išaiškinta 10 neblaivių automobilių vairuotojų ir vienas elektrinio paspirtuko vairuotojas, jam nustatytas lengvas girtumas – 0,61 prom. Vienas vairuotojas neblaivus vairavo pakartotinai, jam taip pat nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,93 prom. Dar trys asmenys vairavo transporto priemones, neturėdami tam teisės, kai teisė vairuoti buvo atimta arba visai neįgyta. Fiksuoti ir kiti KET pažeidimai, kuomet nesegėtas saugos diržas ar pateiktas pasibaigusio galiojimo vairuotojo pažymėjimas.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 10 neblaivių automobilių vairuotojų ir du dviratininkus. Vienas jų (gim. 1966 m.) – ketvirtadienį, lapkričio 18 d., apie 10.10 val., buvo sustabdytas Kėdainių r., Medekšių k., neblaivus vairuojantis dviratį. Jam buvo nustatytas vidutinis girtumas – 1,82 prom. Taip pat išaiškinti ir 7 asmenys, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 13 eismo dalyvių (pernai iki lapkričio mėnesio pabaigos – 24), dar 617 sužeistų (pernai – 563).